Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fight Terror 3

Kategoria: Gry akcji
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 16 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 545

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fight Terror 3

  • Pentium 200 MHz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB HDD
  • DirectX 5.0
Opis - Fight Terror 3

Pobierz bezpłatną grę akcji Fight Terror 3!

Fight Terror 3 to gra akcji w starym stylu. Sterujesz tutaj członkiem specjalnego oddziału komandosów, któremu dano za cel oczyszczenie miast z uzbrojonych gangów. Mało tego, oprócz walki w miastach musisz także przebić się przez ich zasadzki na drogach pomiędzy metropoliami.

Pobierz bezpłatnie pełną wersję tej gry i ruszaj do walki! Na każdym etapie musisz oczyścić jedno miasto. Czekają tu na Ciebie Talibowie, członkowie mafii, wojownicy ninja, gangsterzy oraz bandyci. Oczywiście wszyscy uzbrojeni po zęby. Masz do dyspozycji niezawodny karabin, nadto podczas walki zbierasz bonusy ułatwiające Ci misję.

Fight Terror 3 to gra całkowicie darmowa. Wystarczy tylko ściągnąć ją na komputer, zainstalować i już możesz grać. Masz dwa tryby: pełnoekranowy i w okienku. Jeżeli lubisz nieco starsze gry, Fight Terror 3 jest akurat dla Ciebie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fight Terror 3