Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Field Ops

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Reality
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Field Ops

Już wkrótce!
Opis - Field Ops

Field Ops to gra będąca połączeniem klasycznej strategii czasu rzeczywistego, oraz strzelanki, która na pewno zostanie doceniona przez graczy na całym świecie. To właśnie połączenie RTS z FPS ma stanowić o sile tego tytułu. Planowane jest wydanie Field Ops na PC, a tworzeniem gry zajmuje się studio Digital Reality. Posiadacze konsol muszą obejść się niestety smakiem, gdyż na razie nie jest planowane wydanie Field Ops na PS3 i Xbox 360. Data premiery Field Ops została wyznaczona na początek września 2009 roku i powinien to być już ostateczny termin. Na razie nie wiadomo czy zostanie wydane demo Field Ops, które pozwoliłoby graczom na zapoznanie się z tą ciekawie zapowiadającą się grą.  Jeżeli wydawca zdecyduje się na udostępnienie download Field Ops w wersji demonstracyjnej to grę będzie można znaleźć w naszym serwisie.  

Fabuła Field Ops game  opowiada historię oddziału amerykańskiego, na czele którego staje gracz i który ma na celu walkę z globalnym terroryzmem. Areną zmagań w grze będą różne terytoria, w których przyjdzie graczom prowadzić działania wojenne, a do których należą Kuba, Ukraina, Afganistan, oraz Stany Zjednoczone. Gameplay z Field Ops prezentuje na czym polegać ma rozgrywka w grze. Każdą z misji będziemy rozpoczynać w systemie, który charakteryzuje gry strategiczne, a więc z widokiem z góry, gdzie będziemy kierować naszym oddziałem  tak jak w typowym RTS. Gdy ten system gry się nam znudzi, będzie możliwe przejście do trybu, który charakteryzuje gry akcji, a więc wcielimy się w postać dowódcy, kierującego swoim oddziałem tak jak w grach FPS.  Patrząc na screenshots z Field Ops widać, że twórcy kładą duży nacisk na oprawę graficzną, która jak na strategię prezentuje się rewelacyjnie. Galeria z Field Ops prezentuje różnorodne mapy na których toczona będzie kampania, które wyglądają równie dobrze w trybie strategicznym, jak i charakterystycznym dla gier FPS. Na szczęście można już obejrzeć trailer z Field Ops na którym doskonale widać największe atuty tej gry.

Premiera Field Ops zasługuje na uwagę, gdyż tytuł ten ma szansę stać się hitem. Wymagania Field Ops nie są jeszcze znane, ale gra będzie na pewno wymagała dobrego komputera do uruchomienia. Nie powinno być problemów z uruchomieniem Field Ops z Windows  7, gdyż gra ma doskonale działać na Viście i XP. Atutem gry Field Ops będzie na pewno nowatorski system rozgrywki, który na pewno przyciągnie wielu graczy do zakupu pełnej wersji gry, dlatego warto poczekać na jej wydanie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Field Ops

dodał: ~Crom , 28.02.2010

Bo to zapowiedź idioto, gdybyś czytał, dowiedziałbyś się, kiedy będzie premiera, co oznacza też, kiedy będzie dostępne demo.

dodał: ~ja , 15.02.2010

po co dodajecie opisy gier których nie można pobrać zal was