Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FarSky Alpha v10.2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Farsky Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 19.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 221

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - FarSky

FarSky to sandboksowa gra akcji, która osadzona jest w całości na dnie oceanu. Gracz steruje człowiekiem, który eksploruje ten teren, szukając skarbów oraz mechanizmów. Cennym znaleziskiem są także… ziemniaki. Zabawę najlepiej rozpocząć od zbudowania bazy, gdzie sterowana przez nas postać będzie odpoczywać między kolejnymi wyprawami oraz składować znaleziska. Dno morskie nie jest bezpiecznym miejscem, toteż na wyposażeniu mamy między innymi nóż oraz miotacz harpunów. Te rzeczy przydadzą się podczas spotkania z podmorskimi drapieżnikami, jak na przykład rekinem. Od czasu do czasu możemy napotkać także większą bestie – np. gigantyczną ośmiornicę czy wielkiego skorupiaka. Gameplay wykonany jest w taki sposób, aby bez przerwy zaskakiwać gracza.


Podczas rozgrywki patrzymy na świat z perspektywy pierwszej osoby, a sugestywna oprawa audiowizualna pozwala nam poczuć się, jak na prawdziwym dnie morskim. Niestety, pełna wersja zabawy nie jest dostępna za darmo, jednak można ściągnąć bezpłatnie demo wersji alfa, które nie ma żadnych ograniczeń, jednak nie posiada też wszystkich cech gry w pełnej edycji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FarSky