Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F.E.A.R. 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Day:1:Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - F.E.A.R. 3

Procesor: Dwurdzeniowy taktowany zegarem 2.9 GHz

RAM: 4 GB

Karta graficzna: 512 MB pamięci (model nVidia GeForce 9800 GTX lub wydajniejszy)

Wymagane miejsce na dysku: 10 GB

Opis - F.E.A.R. 3

F.E.A.R. 3 to gra akcji zawierająca elementy horroru. Autorzy wzorowali się na japońskich firmach grozy, więc możemy być pewni tego, że w czasie rozgrywki kilka razy nieźle się przestraszymy.

Opowiedziana historia, stanowi kontynuację wydarzeń znanych fanom części drugiej. Ponownie więc, naszym przeciwnikiem będzie Alma. Kolejny raz, próbuje ona zniszczyć gatunek ludzki a my będziemy musieli temu zapobiec. Dodatkowo jest teraz w ciąży, odczujemy to w czasie rozgrywki, gdyż jej skurcze przedporodowe, będą wywoływać silne fale uderzeniowe. Do walki z groźną przeciwniczką staną Point Man oraz Paxton Fettel czyli bohaterowie doskonale znani fanom serii.

Są to postacie różniące się od siebie dość zasadniczo, co przekłada się oczywiście na styl rozgrywki. Pierwszy wykorzystuje do walki, posiadane zdolności telekinetyczne. Drugi to żołnierz, korzystający z rozbudowanego arsenału broni. Całą kampanię w F.E.A.R. 3 możemy przejść wykorzystując tryb kooperacji, w tym jednak wypadku wcale nie wymusza on współpracy, mamy dzięki temu dużą dowolność działania. Przeciwnicy w grze pojawiają się w losowych miejscach, więc nawet jeśli dany poziom przechodzimy kolejny raz, nigdy nie możemy być tak naprawdę pewni, skąd nadejdzie zagrożenie. Aby podsycić mroczną atmosferę w grze F.E.A.R. 3, autorzy zdecydowali się na wykorzystanie wizji, które nawiedzają naszych bohaterów. Oprawa graficzna jest niezwykle mroczna, co dodatkowo wzmacnia towarzyszące nam niemal od początku rozgrywki, poczucie zagrożenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: F.E.A.R. 3

dodał: ~super gra , 01.09.2013

Bomba gra