Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F.E.A.R. 2: Project Origin

Kategoria: Gry akcji
Producent: Monolith Production
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 1,76 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 957

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - F.E.A.R. 2: Project Origin

Core 2 Duo 2.2 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1
Opis - F.E.A.R. 2: Project Origin

­Pobierz całkowicie darmowe demo jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat - F.E.A.R. 2: Project Origin!

F.E.A.R. cieszy się zasłużoną sławą wśród miłośników gier komputerowych. Po ponad trzech latach od premiery kultowej, pierwszej odsłony, otrzymaliśmy w końcu część drugą. Nim jednak zdecydujesz się wydać na nią pieniądze, wypróbuj wersję demonstracyjną - jest ona całkowicie bezpłatna i da Ci pojęcie o pełnej wersji.

Pobierz darmowe demo gry F.E.A.R. 2 i wciel się w komandosa nazwiskiem Becket, który udaje się na akcję aresztowania szefowej korporacji Armacham. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie łatwe, tym bardziej, że na złapanie tej pani ma ochotę ktoś jeszcze. Do tego wszystkiego dochodzi potęzna eksplozja w centrum Auburn - ofiar są tysiące.

Pobierz darmowe demo gry F.E.A.R. 2: Project Origin i daj sie porwać dynamicznej akcji, której niespodziewane zwroty nieraz Cię zaskoczą. Eksploruj kolejne lokacje, niszcząc licznych, inteligentnych oponentów za pomocą karabinów różnego typu (od szturmowych po snajperskie), granatów, a nawet mechanicznych zbroi, które zmienią Cię w potężnego cyborga. Na bezpłatnym demie zakosztujesz tego wszystkiego i będziesz miał okazję zmierzyć się nie tylko z żywymi przeciwnikami, ale również i duchami, a także doświadczyć obecności pewnej nagiej kobiety imieniem Alma.

Wypróbuj darmowe demo gry F.E.A.R. 2: Project Origin i pozwól porwać się niewyjaśnionym zjawiskom - dlaczego martwi ludzie powstają? Dlaczego prześladuje Cię Alma? Dlaczego wszyscy chcą Cię zabić? Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną i podziwiaj wspaniałą grafikę gry, realistyczne animacje i niemal całkowitą interakcję z otoczeniem. Spróbuj swych sił na polu walki w mieście i w budynkach. Nie daj się zabić swoim rywalom, samemu będąc dla nich bez litości.

F.E.A.R. 2: Project Origin ukazało się na początku lutego 2009 i zebrało mnóstwo pozytywnych recenzji. Pobierz bezpłatne demo gry i przekonaj się, czy słusznie. Ten mały pokaz możliwości pełnego tytułu pozwoli Ci na właściwą ocenę. Jeżeli znasz pierwszą część, po prostu musisz spróbować swych sił w drugiej. Nie będziesz zawiedziony...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: F.E.A.R. 2: Project Origin