Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Exteel

Kategoria: Gry akcji
Producent: NC Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 347 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 801

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Exteel

  • AMD Athlon 800 MHz lub Intel Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • 1 GB HDD
  • karta graf. GeForce Series 4
  • karta dźwiękowa 16-bit 
Opis - Exteel

Pobierz darmowego klienta sieciowej gry akcji Exteel!

Exteel to tytuł wydany przez doskonale znaną graczom firmę NC Soft. Nie jest to typowa gra mmorpg. Sterujesz tu wielkim Mechanaughtem - potężną, wojenną ma­szyną kr­oczącą. Otrzymujesz do wyboru kilka różnych modeli tych maszyn: szybkie, lekko opancerzone lub wolne, lecz za to odporne na ataki, wyposażone w ciężką broń, lekką, miotacze, wyrzutnie rakiet oraz inne rodzaje broni.

Pobierz darmowego klienta gry i zaprojektuj własną maszynę. Do Twojej dyspozycji jest kilka tysięcy różnego rodzaju części i elementów, co sprawia, że każdy model stworzony przez żywego gracza jest po prostu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Gra jest w pełni darmowa, lecz po wykupieniu konta premium otrzymasz możliwość nabycia bądź otrzymania dodatkowych elementów, czyniących z Twej maszyny potężną broń zniszczenia.

Gra oferuje Ci trzy tryby zabawy: Death Match, Team Death Match, Territory Control oraz Last Stand. Nabywając w nich punkty doświadczenia możesz rozwijać swoje zdolności, co czyni zabawę jeszcze bardziej emocjonująca. Jeżeli więc chcesz zasiąść za sterami potężnej maszyny wojennej przyszłości, pobierz darmowego klienta gry i ruszaj na pole bitwy!


Zobacz wypełniony graficznymi fajerwerkami trailer gry Exteel:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Exteel