Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evochron Legends

Kategoria: Gry akcji
Producent: Star Warith Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 46.75MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 670

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Evochron Legends

Wymagania minimalne:

  • Procesor AMD 2.0 GHz lub Intel
  • Karta graficzna 256 MB zgodna z DirectX 9.0c
  • 1 GB RAM
  • 250 MB HDD
Opis - Evochron Legends

Pobierz darmowe demo gry Evochron Legends!

Evochron Legends to dynamiczny symulator kosmiczny z nieliniową fabułą. Wcielasz się tu w awanturnika przemierzającego kosmos w poszukiwaniu przygód i bogactw. Pobierz darmowe demo gry i zapoznaj się z jej możliwościami. Evochron Legends zabierze Cię w przestrzeń mkosmiczną, gdzie otrzymasz swobodę działania - walcz, handluj, eksploruj, szpieguj i podbijaj. Rób co tylko chcesz - wybór należy do Ciebie!

Darmowe demo gry Evochron Legends pokaże Ci, jak bogata może być ta zabawa. Możesz tu walczyć na powierzchniach planet, jak też i w przestrzeni kosmicznej, pilotując statki kosmiczne. Poczuj prawdziwą wolność - zarówno w trybie singlowym, jak i multiplayera nikt nie narzuca Ci, co masz robić. Pamiętaj jednak, że każda akcja odbija się na punktach, które reprezentują Twą sławę - jeżeli chcesz zdobyć rozgłos, działaj jak najwięcej!

Możesz więc zarówno nająć się do ochrony statków pasażerskich, jak też napadać na nie jako pirat. Dołączaj do frakcji politycznych na planetach i bierz udział w toczonych tam wojnach po tej stronie, którą sam wybierzesz. Zapewne nieraz będziesz musiał stoczyć walkę z kosmicznymi bandytami. Podróżuj od gwiazdy do gwiazdy, od planety do planety i baw się jak chcesz!

Pobierz bezpłatne demo gry Evochron Legends i poczuj smak przygody. Ulepszaj swój statek, dokonuj modernizacji sprzętu, udowodnij, że nie ma lepszego łowcy przygód od Ciebie! Działaj sam lub w trybie multiplayera z innymi żywymi graczami. Przed Wami nieskończony Wszechświat, pełen gwiazd, systemów planetarnych i statków kosmicznych. W trybie gry wieloosobowej czekają na Ciebie dodatkowe atrakcje, jak na przykład wyścigi - a miejsc do ich przeprowadzenia jest aż nadto.

Evochron Legends to świetna, wciągająca na długie godziny gra, przy której nie masz prawa się nudzić. Pobierz darmowe demo, aby przekonać się, czy warto zainwestować w pełną wersję. Zapewne urzeknie Cię możliwość lądowania na niezliczonych planetach - na każdej napotkasz inne krajobrazy, budowle, a nawet pogoda różni się w zależności od globu. Poznaj wszystkie rodzaje broni, w jakie możesz wyposażyć swój myśliwiec. Poczuj, jak można walczyć w warunkach zerowej grawitacji, jak wygląda wejście w atmosferę  i wiele, wiele innych...

Jednym słowem - pobierz demo gry Evochron Legends i daj się wciągnąć w wir kosmicznych przygód!­


­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Evochron Legends