Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Epic Mickey

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Disney Interactive Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Epic Mickey

Już wkrótce!
Opis - Epic Mickey

Każdy chyba zna Myszkę Miki? Gości ona na ekranach od kilku dekad i jest z pewnością jedna z najlepiej kojarzonych postaci animowanych w historii świata. Miki nie raz romansowała z branżą elektronicznej rozrywki, zaś Epic Mickey game to produkcja, która zagości na platformie Nintendo Wii. Niestety, nie przewiduje się konwersji Epic Mickey na XboX 360, ani wersji Epic Mickey na PC czy wersji Epic Mickey na PS3. Tylko posiadacze Wii będą mogli używać sobie najnowszych przygód Myszki. Co więc ich czeka?

Gameplay Epic Mickey dotyczy walki z czarnymi charakterami, które zazdroszczą naszej bohaterce sławy. Nie będzie to zwykła zabawa, a interaktywna przygoda, w której gracz będzie miał okazję do własnoręcznego zmieniania zastanych poziomów – na przykład dostępna będzie opcja rysowania ścieżek, zamazywania obiektów czy tworzenia własnych. Niestety, nie ukazał się jak dotąd żaden screenshot z gry Epic Mickey, w związku z czym nie istnieje również żadna galeria Epic Mickey. Widomo jednak, że Mickey może liczyć na wsparcie innych pozytywnych gwiazd kreskówek. Podczas gry w Epic Mickey towarzyszyć nam będą w walce z typami spod ciemnej gwiazdy, nie raz ich umiejętności pomogą w zwycięstwie!

Nie ma jeszcze wersji demo Epic Mickey, nie jest jeszcze nawet znana premiera Epic Mickey. Jeśli lubisz kreskówki Disneya, wypatruj więc, czy nie ukazał się trailer Epic Mickey. Jeśli tylko się pojawi, z pewnością zobaczysz go i na naszych stronach. Jeśli pozycja ta odniesie sukces, może ukaże się konwersja Epic Mickey na Windows 7 czy Vista, ponieważ z pewnością PC spełniają wymagania Epic Mickey.

A póki co zostaje nam tylko czekać na dalsze szczegóły, bowiem download żadnych materiałów Epic Mickey nie jest możliwy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Epic Mickey

dodał: ~kapcas , 31.03.2013

fajne!!!\\n

dodał: ~dawid , 22.12.2010

bardzo fajna

dodał: ~MowMiZiolo , 15.12.2010

Szkoda ze nie mozna pobrac chociaz dema :< ale gra pewno super