Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Enemy Territory: Quake Wars

Kategoria: Gry akcji
Producent: Splash Damage, id Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.01.2009
Rozmiar: 728 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1348

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Enemy Territory: Quake Wars

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (Geforce FX 5700 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 5 GB
Opis - Enemy Territory: Quake Wars

Enemy Territory: Quake Wars to połączenie dwóch gier akcji FPP, które znają chyba wszyscy gracze na całym świecie, a mianowicie Wolfenstein: Enemy Territory, oraz serii Quake.  Enemy Territory: Quake Wars na PC zostało stworzone przez studio Splash Damage, oczywiście pod ścisłym nadzorem id Software. Niestety Enemy Territory: Quake Wars nie jest za free i by móc cieszyć się z pełnej wersji gry należy ją zakupić. Jest to kolejna gra osadzona w świecie Quake, która skupia się wyłącznie na trybie multiplayer. Oprócz Enemy Territory: Quake Wars po polsku, gra ukazała się także na konsole nowej generacji, a mianowicie PS3, oraz Xbox 360. Spolszczenie w Enemy Territory: Quake Wars stoi na bardzo wysokim poziomie i wraz z niską ceną gry zachęca do zakupu. Dla wszystkich, których sama marka nie przekonuje do zakupu, postanowiono udostępnić demo Enemy Territory: Quake Wars, które pozwala na próbą rozgrywkę w ten tytuł. Wersja demonstracyjna Enemy Territory: Quake Wars jest za darmo dostępna w naszym serwisie. Pobierz Enemy Territory: Quake Wars i przekonaj się sam jak wygląda jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat.

Akcja gry przenosi graczy do wirtualnej rzeczywistości znanej z serii Quake, gdzie dochodzi do otwartego konfliktu pomiędzy armią obcych – Stroggów, a ludźmi zrzeszonymi w organizacji Global Defence Force. Download Enemy Territory: Quake Wars pozwala na wcielenie się w członka jednej z tych frakcji i walkę z oponentami w rozgrywce online. Co ciekawe w grze oprócz klasycznego celu, a więc wyeliminowania rywali, duży nacisk kładziony jest na wykonywaniu dodatkowych zadań, polegających m.in. na obronie konkretnego punktu, czy zastawianiu pułapek. W grze dostępna jest cała paleta, różnorodnych i charakterystycznych dla każdej ze stron broni, które zadowolą nawet bardzo wymagających graczy. Co ciekawe Enemy Territory: Quake Wars pl rzadko kiedy się nudzi, gdyż gra jest ciągle rozbudowywane przez jej fanów. W sieci można znaleźć np. liczne mody do Enemy Territory: Quake Wars, pozwalające na rozegranie różnych misji i zadań. Przed grą warto także pobrać najnowszy patch do Enemy Territory: Quake Wars, który nanosi sporo zmian, i m.in. przyspiesza rozgrywkę sieciową.  Wymagania w Enemy Territory: Quake Wars są wysokie, gdyż gra jest piękna i działa w oparciu o silnik graficzny wykorzystany choćby w Doom 3.

Gra działa z nowszymi systemami operacyjnymi, także by zagrać w Enemy Territory: Quake Wars potrzeba Vista, Windows 7 lub XP. Demo Enemy Territory: Quake Wars do pobrania z naszej strony na pewno przekona Was do zakupu pełnej wersji gry, która jest bardzo tania i warto na nią wydać trochę grosza.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Enemy Territory: Quake Wars

dodał: ~Adamiak , 07.05.2012

Zajebista . . POLECAM !!!

dodał: ~~`Piotr to debil , 27.12.2009

dobra kra

dodał: ~Piotr , 25.12.2009

Czadowe polecam:P