Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eco Warriors: Invasion of the Necrobots

Kategoria: Gry akcji
Producent: Mega Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 694 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1860

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Eco Warriors: Invasion of the Necrobots

Pobierz bezpłatnie pełną wersję gry akcji Eco Warriors: Invasion of the Necrobots!

Eco Warriors to gra akcji zawierająca w sobie przesłanie ekologiczne i walory edukacyjne. Twórcy gry ostrzegają nas przed nadmierną eksploatacją bogactw naturalnych i zanieczyszczaniem środowiska. Invasion of the Necrobots jest pierwszym epizodem z zaplanowanej serii gier. Sterujemy tu poczynaniami młodych ludzi, którzy stawiają czoła Ecomafii - organizacji chcącej skazić przyrodę na całym świecie. Ten epizod rozgrywa się na południu Włoch, w niedalekiej przyszłości.

Niespodziewanie pojawiają się tu przerażające Necroboty, siejąc ekologiczne spustoszenie w miastach, wsiach i na dzikich terenach. Naprzeciw im staje grupka śmiałków, którzy zdecydowali się poświęcić życie niszczeniu podobnych Necrobotom zagrożeń środowiska.

Dołącz do nich i Ty! Pobierz całkowicie bezpłatnie pełną wersję gry i ruszaj do boju! Nasz świat potrzebuje obrońców!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eco Warriors: Invasion of the Necrobots