Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

East India Company

Kategoria: Gry akcji
Producent: Nitro Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.08.2009
Rozmiar: 793.85 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 431

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - East India Company

  • Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza),
  • 6 GB HDD
Opis - East India Company

Wydana niedawno na pc gra East India Company jest rzadko spotykanym połączeniem strategii czasu rzeczywistego z symulatorem ekonomicznym. Akcja przenosi nas na koniec XVII wieku i pozwala zbudować własne imperium. Jeśli jesteś ciekaw, jak się to odbywa, pobierz East India Company w wersji demonstracyjnej. Jest ona dostępna całkowicie za darmo.


Demo East India Company jest oczywiście okrojoną wersją pełnej gry, jednak daje Ci dość dobry pogląd na handel morski oraz system toczenia bitew morskich. W wersji demonstracyjnej East India Company do pobrania będziesz mógł rozegrać również dwa scenariusze skupiające się tylko na aspekcie militarnym. Możesz tu stanąć po stronie jednego z państw europejskich: Brytyjczyków, Portugalczyków, Szwedów, Hiszpanów, Niemców, Francuzów czy też Holendrów. Obojętnie, którą ze stron nie wybierzesz, musisz dbać o dobre stosunki dyplomatyczne z innymi krajami. Download East India Company w wersji demonstracyjnej pokaże Ci, jak wygląda dyplomacja podczas rozgrywki.


Sam aspekt handlowy polega na zakładaniu kolonii i faktorii handlowych na egzotycznych lądach – wciąż świeżej Ameryce, nadto w Afryce i Azji. Dostępne za darmo demo East India Company pokaże Ci przebieg rozgrywki w okresie dziesięciu lat. Ta wersja demonstracyjna East India Company jest za free, a pozwoli Ci na naprawdę dobre zapoznanie się z tym tytułem. Widowiskowe bitwy morskie toczone są w czasie rzeczywistym, zaś posunięcia ekonomiczne i dyplomatyczne w turowym. Warto wspomnieć, że masz w swej flocie kapitanów, którzy zyskują po wygranych bitwach punkty doświadczenia. Możesz za nie rozwijać ich. East India Company game umożliwia także stosowanie różnego rodzaju pocisków do dział. I to między innymi walki statków ukaże Ci oficjalny trailer East India Company.

Niestety, nie ma planów wydania East India Company po polsku. Być może jednak fani gry zrobią spolszczenie East India Company, które zmieni oryginalną grę w East India Company pl. Póki co ściągnij East India Company w wersji demonstracyjnej, wypróbuj je i zastanów się, czy warto kupić pełną wersję tego tytułu. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Demigod mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: East India Company