Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dynasty Warriors 6

Kategoria: Gry akcji
Producent: Omega Force
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.01.2010
Rozmiar: 321 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 655

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dynasty Warriors 6

Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 5 GB HDD

Opis - Dynasty Warriors 6

Gra Dynasty Warriors 6 (często błędnie pisana jako Dynasty Warrior 6) zalicza się do popularnej serii dynamicznych gier akcji, w których mamy okazję gromić zastępy wrogów za pomocą broni, a także rąk i nóg. Przenosimy się tu do starożytnych Chin, a konkretnie do okresy Trzech Królestw. Sednem gry jest eliminowanie kolejnych przeciwników, a jaki jest gameplay Dynasty Warriors 6, możesz przekonać się samemu. Mamy dla Ciebie demo Dynasty Warriors 6 do pobrania za darmo.


Dynasty Warriors 6 (oraz jej rozszerzenie Dynasty Warriors 6 Empires) pozwala Ci sterować jednym z kilkunastu dostępnych wojowników. Ma on do wykonania różne misje – w większości z nich musisz przebijać się przez zastępy broniących pozycji wrogów. Prócz zwykłych ciosów w grze masz także mniej lub bardziej złożone combi osy, które pozwalają efektownie rozprawiać się z wrogami.  Prócz tego nie raz będziesz musiał na przykład wspinać się na platformy czy ściany, bądź też pływać lub jeździć konno.


Wydano Dynasty Warriors 6 na PC, a także na konsole. Mamy więc Dynasty Warriors 6 na PS3 i Xbox 360, a także Dynasty Warriors 6 na PS2. Niestety, nie wydano Dynasty Warriors 6 po polsku  nic nie wskazuje, aby wydano kiedykolwiek Dynasty Warriors 6 pl, więc jeśli nie znasz języka angielskiego, możesz poszukać w sieci, czy jest spolszczenie Dynasty Warriors 6.


Co się tyczy oprawy audiowizualnej, nie można narzekać. Postaci i lokacje są dopracowane pod względem graficznym, zaś udźwiękowienie stoi na wysokim poziomie. Pobierz Dynasty Warriors 6 demo, by przekonać się o tym samemu. Jest możliwy również download grafik Dynasty Warriors VI znajdujących się w galerii przy tym opisie. Podobnie jak przy pobieraniu dema, także i download screenów z Dynasty Warriors VI jest za free.


Nie są dostępne żadne kody (cheats) Dynasty Warriors 6. Jeśli jednak pojawi się jakikolwiek cheat Dynasty Warriors 6, z pewnością znajdzie się on na naszych stronach. Nie ukazał się również żaden patch Dynasty Warriors 6, co oznacza, że gra jest dopracowana pod względem technicznym.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dynasty Warriors 6