Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duty Calls

Kategoria: Gry akcji
Producent: People Can Fly
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1360

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Duty Calls
Duty Calls to gra niezwykła, która z pewnością zainteresuje miłośników pierwszoosobowych strzelanek spod znaku Battlefielda czy też oczywiście Call of Duty. Jest o mianowicie parodia tej drugiej serii, za której powstanie odpowiada polskie studio People Can Fly. I co dość istotne – Duty Calls game udostępniono za darmo. Można pobrać je z tej właśnie strony, dzięki czemu każdy ma okazję zobaczyć, co stworzyli nasi rodacy. Download gry trwa jednak trochę – plik ma ponad 700 MB, więc ściągnięcie tej parodii jest kwestią co najmniej kilkunastu minut przy bardzo szybkim łączu.

Trzeba przyznać, że gra ta cieszy się sporym zainteresowaniem – w ciągu tygodnia od premiery Duty Calls plik instalacyjny ze strony producenta pobrało ponad 1,5 miliona osób! Czy sprawia to humorystyczny, aczkolwiek całkowicie grywalny gameplay Duty Calls, czy też nazwa kojarząca się ze znaną serią, nie da się odmówić sukcesu produkcji. Wszyscy znawcy CoD z pewnością wypatrzą tu masę smaczków i nawiązań do tej popularnej serii. Dlatego też warto zapoznać się z tą produkcją, która jest do pobrania z tej właśnie strony.

Studio People Can Fly wydało Duty Calls przez Bulletstorm. Jest to pokaz możliwości krajowego producenta i trzeba przyznać, że wypada on świetnie. Można przekonać się o tym w każdej chwili, pobierając grę. Choć czas jej trwania jest dość krótki, to miła odmiana od śmiertelnie poważnych gier akcji. Polecamy zatem każdemu dla kilkunastu minut relaksu w solidnej oprawie audiowizualnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Duty Calls