Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duke Nukem Forever

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Data dodania: 08.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Duke Nukem Forever

Już wkrótce!
Opis - Duke Nukem Forever

Kontynuacja przygód Księcia była od lat wyczekiwana przez wszystkich jego fanów. Jednak dopiero od niedawna wiadomo, że premiera Duke Nukem Forever nastąpiła w 2011 roku, dlatego też gracze preferujący soczystą rozwałkę mogą już zacierać ręce. Tym bardziej, że po raz pierwszy Duke ukazała się na kilku platformach. Oprócz wydania Duke Nukem Forever na PC pojawiła się także edycja gry na PS3. Jest też możliwość gry w Duke Nukem Forever na Xbox. Czego się możemy spodziewać?

Najkrócej rzecz ujmując: eliminujemy przeciwników, niszczymy przeciwników i eksterminujemy przeciwników. Ab zabawa nie nużyła się, prócz zmiennych warunków terenowych mamy także od czasu do czasu bossów, których pokonanie może zając dłuższą chwilę. Wiadomo już, że do dyspozycji gracza oddanych kilkanaście rodzajów broni – od bojowych rękawic po potężne karabiny.

Graficznie gra niestety nie powala, ale za to można ją bez problemu odpalić na starszym sprzęcie. Warto dodać, że za jego głos odpowiedzialny będzie ten sam aktor, który podkładał partie mówione w poprzednich odsłonach cyklu. Jako że tamte powiedzenia są już dziś klasykami, miejmy nadzieję, że Duke Nukem Forever przyniesie nowe, zabawne i zapadające w pamięć teksty.

Aby pobrać grę Duke Nukem Forever w wersji demo, należy kliknąć przycisk pobierz teraz, następnie czekać kilka sekund aż zostaniemy przekierowani na stronę Steampowered. Przed pobraniem należy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) a następnie pobrać narzędzie Steam, bez którego nie będzie można ściągnąć gry. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta lub tutaj: Steam.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Duke Nukem Forever

dodał: ~patryk2454 , 14.11.2010

murzynafrica jezeli jestes fanem tej gry to niby jak. przecierz jeszcze nie wyszla :P

dodał: ~murzynzafrica , 05.11.2010

jestem wilkim fanem tej super!!!!!!!!!!!! GRY\n GIT

dodał: krzychuns , 02.11.2010

wymiata