Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver

Kategoria: Gry akcji
Producent: Reflections Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2011
Rozmiar: 13.74MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3052

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Driver
Driver to pierwsza odsłona jednej z najbardziej znanych i lubianych serii gier samochodowych wydana na PC w 1999 roku. 

Gra bazuje na filmach o pościgach samochodowych takich jak Bullitt (1968) oraz Driver (1978) i została umieszczona w czterech prawdzich miastach: San Francisco, Miami, Los Angeles oraz Nowym Yorku. Gracz wciela się w rolę policjanta Tannera i przenika do tajemniczego i niebezpiecznego świata przestępczego. Jego zadaniem jest rozpracowanie gangu, którego specjalnością są kradzieże samochodów. Jak na grę pochodzącą jeszcze z zeszłego stulecia, oferowane przez producentów opcje są nadzwyczaj imponujące: po zakończeniu misji gracz ma okazje podziwiać montaż „filmu” z wykonanego zadania, ma do dyspozycji łącznie aż 18 modeli samochodów, może przełączać ujęcia kamery oraz słuchać dostosowanej do klimatu gry muzyki z lat 70. 

Driver oferuje nam kilka trybów gry: fabularny, pościg, ucieczka przed pościgiem, przejażdżka, survive oraz inne. Dzięki temu nie jesteśmy skazani na wykonywanie wielopoziomowych misji. Może odstresować się na przykład dzięki trybowi Carnage, polegającemu na niszczeniu poruszających się aut. 
Czy warto zainteresować się tą pozycją? Nasza odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Driver to absolutna klasyka swojego gatunku i nawet jeżeli jej grafika nie przystaje do chociażby Crash Time'u IV, klimat i świetna grywalność czyni ją ciągle konkurencyjną. Nawet w obliczu niezwykle szybko rozwijających się technologii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Driver