Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driv3r

Kategoria: Gry akcji
Producent: Reflections Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.07.2011
Rozmiar: 700.01MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1605

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Driv3r
Driv3r, czyli Driver 3 to gra akcji, będąca, tak jak wskazuje nazwa, trzecią częścią z serii gier Driver. Jak najlepiej zareklamować grę Driv3r?
Producenci oferują nam aż 26 misji, różne tryby gry oraz 3 miasta: Miami, Istambuł oraz Nicea. Łącznie mamy do przejechania ponad 250 kilometrów dokładnie odwzorowanych dróg, co w połączeniu z interesującą grafiką daje nam możliwość poczucia się jakbyśmy byli w tych niezwykłych miastach. Co do broni możemy używać nie tylko pistolety i karabiny maszynowe, ale też na przykład wyrzutnie rakiet. Ponadto, głosów postaciom użyczyły takie gwiazdy jak Mickey Rourke oraz Iggy Pop. Pośród (co prawda nielicencjonowanych) pojazdów, jakie mamy do dyspozycji rozpoznamy między innymi Renault 5 i 4L, Fiata Pandę, Chevroleta Corvettę czy Pontiaca GTO.
Gra, mimo bycia kontynuacją Drivera 1, który osiągnął imponujący sukces, spotkała się niestety z umiarkowaną krytyką, której nijako podsumowaniem jest tytuł najgorszej gry roku 2005 nadany przez MegaGames.com. Pamiętajmy jednak, że to tylko opinia jednego z portali, którą warto skonfrontować z własną opinią dotyczącą tej pozycji. Tak więc, polecamy wcielenie się w postać policjanta Tannera i przeniknięcie w świat przestępczy. Rozpracuj szajkę, której specjalnością są kradzieże samochodów w grze Driver 3!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Driv3r