Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dreamkiller

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Mindware Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Dreamkiller

  • Core 2 Duo 2.8GHz lub Athlon X2 Dual-Core 5200+,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 512MB (min. Radeon HD 3870 lub GeForce 8800 GT),
  • 11GB na HDD.

Opis - Dreamkiller

Dreamkiller pc to strzelanka FPS z nietypową fabułą. Jak mówi sama główna bohaterka, Alice Drake, którą przedstawia nam ukazujący grę Dreamkiller trailer, jedyna przyjemność, jaka jej pozostała, to móc spać bez snów, jako że w świecie snów jest ciągle obecna. Potrafi wnikać w umysły innych ludzi, gdy śpią i uczestniczyć w ich snach. Próbuje przy tym pomóc śniącym, a robi to w Dreamkiller game w dość nietypowy sposób – strzelając do wyśnionych przez ludzi potworów...  stąd też tytuł gry. Oczekiwana przez zainteresowanych grą Dreamkiller premiera nastąpiła kilka dni temu, 12-ego października, jednak wciąż czekamy na polską wersję. W światowej edycji pojawiła się też wersja Dreamkiller na xbox 360 (wbrew pogłoskom, nie ma Dreamkiller na ps3). Za produkcję odpowiedzialne jest Mindware Studios, które wciąż nie zdecydowało się na wydanie Dreamkiller w wersji demo.

Dreamkiller jak inne gry tego typu wymaga od nas szybkości i sprawności w klikaniu myszką, jest to typowa strzelanka FPS, nietypowa jest głównie pomysł fabularny związany ze snami. Ukazująca Dreamkiller galeria dostępna powyżej nie pozostawia zresztą wątpliwości co do sposobu rozgrywki – w Dreamkiller gameplay polega na strzelaniu do wyśnionych potworów za pomocą co raz to nowej broni (każdy przedstawiający Dreamkiller screenshot pokazuje nam jednak inną scenerię, nowe bronie i wymyślne koszmarne postacie). Całość rozgrywki dla pojedynczego gracza składa się z 12 misji - w każdej z nich natkniemy się na inne potwory, uosabiające różne ludzkie lęki. Również wybór sposobów walki z nimi będzie musiał uwzględniać tę różnorodność. Możemy również zagrać w sieci – zarówno LAN, jak i przez Internet.

Potrzebne do uruchomienia gry Dreamkiller optymalne wymagania sprzętowe PC to: procesor Core 2 Duo 2.8GHz lub Athlon X2 Dual-Core 5200+, 2GB RAM, karta graficzna 512MB (min. Radeon HD 3870 lub GeForce 8800 GT) oraz 11GB wolnego miejsca na dysku. Prawdopodobnie gra Dreamkiller pójdzie na windows 7, jednak nie ma oficjalnego wsparcia dla tego systemu. Jeśli nie chcesz czekać na demo, zobacz w sieci trailer gry (na naszej stronie lub szukając Dreamkiller download trailer).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dreamkiller