Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dream of the Blood Moon 1.1

Kategoria: Gry akcji
Producent: DOBM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 294 MB
System operacyjny: Windows XP, 7, 8
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dream of the Blood Moon

Dream of the Blood Moon to twórcze rozwinięcie koncepcji, jaka zaprezentowana została światu w grze Slender: The Eight Pages. Jednak nie jest to kolejna wariacja na temat, a pozycja, która posiada swoją własna historię i nieco zmienioną mechanikę gry. Gracz śni koszmar o feudalnej Japonii – widzi najazd na pewną wioskę, a następnie śmierć młodej dziewczyny, która zostaje przybita do drzewa. W momencie zgonu roni łzy i tak długo, jak będą przebywać na świecie, tak długo jej upiór nawiedzać będzie gracza. Można jednak pomóc zbłąkanej duszy w zyskaniu wiecznego spokoju – należy w tym celu odnaleźć wszystkie uronione łzy.


Gameplay Dream of the Blood Moon polega na eksploracji świata, który tonie we mgle i mroku. Musimy uważać, aby nie spotkać się z upiorem dziewczyny – wówczas rozpoczynamy poszukiwania od początku, a utrudnia je większa mgła. Gracz może dwukrotnie spotkać upiora – przy trzecim następuje koniec gry i należy zaczynać od samego początku. Produkcja ta dostępna jest za darmo, jeśli ktoś ma więc ochotę na przygodę w mrocznym stylu, zapraszamy do pobrania pliku instalacyjnego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dream of the Blood Moon