Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Double Dragon 3

Kategoria: Gry akcji
Producent: Technos Japan Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2009
Rozmiar: 537 kb
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 2186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Double Dragon

Double Dragon 3 zadowoli każdego miłośnika bijatyki. Gracz wciela się w postać Billego, albo Jimmiego. Nasz bohater chce ukończyć kurs sztuki walki. Gra Double Dragon 3 rozpoczyna się momentu, kiedy nasza postać spotyka na swojej drodze intrygującą starszą kobietę. Ona daje zadanie do wykonania. Nasz bohater wraz ze swoim towarzyszem ma znaleźć i dostarczyć jej kamienie z ukrytymi mocami.

Ga powstała w 1990 roku na automaty do gier oraz konsolę NES, bardziej znaną w Polsce pod nazwą Pegasus. Charakteryzuj się kolorową grafiką i różnorodnością ciosów, broni i przeciwników.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Double Dragon