Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Doom 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: id Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Doom 4
­

Doom IV to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy gier, która ponownie ma szansę sporo namieszać na rynku. Na razie jeszcze słynne studio id Software nie podało żadnych informacji kiedy premiera Doom 4 będzie miała miejsce. Na razie produkcja ta jest jeszcze w fazie wstępnej, dlatego graczom przyjdzie poczekać jakiś czas na jej wydanie. Wiadome jest, że Doom 4 na PC nie będzie kontynuacją wcześniejszej części, ani też całkowitym początkiem serii. Oprócz wersji na komputery osobiste, planowane jest wydanie Doom 4 na PS3, oraz Xbox 360.

­

Gry akcji czekają na jakiś potężny zastrzyk energii, dlatego miejmy nadzieję, że Doom 4 zaspokoi głód graczy na lata i dorówna swoim poprzednikom. Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów odnośnie fabuły gry. Z informacji, które do tej pory przeciekły do sieci wynika, że za fabułę będzie odpowiedzialny angielski pisarz Graham Joyce. Akcja gry ma tym razem przenieść graczy na rodzimą Ziemię, która w wyniku katastrofy i wojny będzie bardzo wyniszczona. Niestety, prawdopodobnie dopiero trailer z Doom 4 powie nam coś więcej odnośnie rozgrywki w grze. Pewne jest, że po raz kolejny gra ta ma odznaczać się rewolucyjną grafiką i w tej kwestii historia ma wyglądać jak w przypadku Doom 3, a więc gra ta pewnie zmusi nie jednego gracza do zakupu nowego komputera. Chociaż wymagania Doom 4 nie są jeszcze znane to najprawdopodobniej będą bardzo wysokie, a sama gra ma być oparta o najnowszy silnik graficzny id Software – id Tech 5.

­

Jeśli tylko ukarze się demo Doom 4 to na pewno gracze będą mieli szansę zobaczyć jak tytuł ten będzie prezentował się w rzeczywistości. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać nowych informacji od twórców gry. Doom 4 i Windows 7 będą kompatybilne ze sobą, a gra na pewno będzie wykorzystywać również wszystkie możliwości bibliotek DirectX. Gry FPS czekają na powrót króla, którego marka jest znana na całym świecie. Natomiast gry online mogą spać spokojnie, gdyż Doom 4 im chyba nie zagrozi, skupiając się zapewne na rozgrywce dla pojedynczego gracza.

­

Download demo Doom 4 będzie jeszcze przez długi czas niedostępny. Oczekując na premierę Doom 4 pobierz wersje demonstracyjną jego poprzednika i wczuj się w klimat tej wspaniałej serii gier FPS. Jeśli nie lubisz mrocznych klimatów, jakie zapewne pojawią się w Doom 4 to ściągnij wersje demo innych gier akcji dostępnych na naszej stronie, które powinny przypaść Ci do gustu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Doom 4

dodał: ~gruby10214 , 19.02.2014

ok\\n

dodał: ~doom jest super , 25.05.2011

doom jest super

dodał: ~oski , 22.06.2010

DOOM 4 juz wyszlo w klepie se kupcie za 3 dychy i git

dodał: ~Andrych , 14.04.2010

juz sie nie moge doczekac DOOM4 :) czesc 3 jest po prostu super od kad wyszla nie znudzila mi sie do tej pory ;p zeby tylko 4 wyszla jak najszybciej ... (ciekawe)

dodał: ~sebiko97 , 30.10.2009

ja nie jeste botem ;)