Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Doom 3: Resurrection of Evil

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Nerve Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Doom 3: Resurrection of Evil

  • Procesor: Pentium 4 2.4GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64MB RAM (GeForce 4 i lepsze)
  • Miejsce na dysku twardym: 2.7 GB
Opis - Doom 3: Resurrection of Evil

Doom 3: Resurrection of Evil to oficjalny dodatek do strzelaniny FPP Doom3. Gracze, którym wydawało się, że pokonawszy Cyberdemona w podstawowej wersji gry zakończyli inwazje sił piekielnych na bazę Unior Aerospace Corp. grubo się mylili. Oto przed nami kolejne piekielne starcie tym razem z głównym sprawcą całego Malcolmem Betrugerem, który jest odpowiedzialny za sprowadzenie Cyberdemona i jego armii do bazy. Oprócz nowych poziomów dodatek daje nam również: trzy nowe bronie: dwururkę, Ionized Pla­sma Levitator, który pozwala kontrolować leżące na ziemi przedmioty oraz tajemniczy starożytny artefakt, który daje nam ekstra siłę, spowalnia czas oraz zapewnia chwilowa nieśmiertelność. Skoro mamy nowe bronie to mamy także nowych przeciwników. Jest ich pięciu min. bardziej krwiożerczy kuzyn Impa oraz latające czaszki przypominające Lost Souls z klasycznej wersji gry. W trybie multiplayer również wprowadzono niewielkie zmiany oraz dodano trzy nowe mapy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Doom 3: Resurrection of Evil

dodał: ~ColonelDawid , 16.08.2013

Trailer jest cool, ale zgaduje że gra bardziej fajniejsza.\n

dodał: ~filiop , 09.01.2011

dobra

dodał: ~mexx , 22.11.2010

Spoko gierka