Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Doom

Kategoria: Gry akcji
Producent: id Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 2,3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1974

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Doom

­

Procesor: 386 MHz

Pamięć RAM: 8 MB

Opis - Doom
­

Doom to obok gry Wolfenstein 3D najbardziej zasłużona gra FPS w historii, która zrewolucjonizowała świat gier pozostając przez wiele lat niedoścignionym wzorem do naśladowania. Pierwszy Doom ukazał się w 1993 roku i został stworzony przez id Software, zapewniając ogromny sukces tej firmie. Gra ukazała się w różnych latach na sporo platform i po dziś dzień cieszy się dużą popularnością. Ponieważ gra wyszła dość dawno to mogą wystąpić problemy z uruchomieniem Doom z Windows 7 czy Vista. Niekiedy starsze, DOSowe gry maja kłopoty z uruchomieniem się nawet pod XP, dlatego pobierz demo Doom sprawdź jak działa ta gra.
­

Gry FPS bez pierwszej części Doom nie byłyby takie same. To między innymi dzięki temu tytułowi gry przeszły w trójwymiar, oraz poznały tryb multiplayer – deathmatch. Id Software zdecydowało się udostępnić kod źródłowy gry dzięki czemu powstały liczne mody do Doom, przedłużające żywotność tego tytułu. Niestety nie wyszło Doom po polsku, ale na początku lat dziewięćdziesiątych mało która gra z Zachodu pojawiała się w naszym rodzimym języku. Zresztą spolszczenie do Doom jest zbędne, gdyż gra oprócz prostego menu i pojawiających się informacji w trakcie gry, nie używa żadnych napisów, mających wpływ na rozgrywkę. Gra posiada bardzo przejrzysty interfejs, który informuje o m.in. wybranej broni, energii i nabojach. Doom jest pełen licznych sekretów, oraz tajnych przejść dlatego graczom może przydać się solucja do Doom. Gra nie jest trudna, ale gracze lubiący mieć dostęp do wszystkich atrakcji gry od razu powinni wyposażyć się w kody do Doom, które odblokowują wiele ułatwień. Kody do Doom za free możecie przeglądnąć w naszym serwisie.
­

Pomimo tego, że gra ma wiele lat to w sieci dostępny jest spory download dodatków do Doom, gry która ciągle cieszy i budzi sentyment zwłaszcza wśród starszych graczy. Warto więc pobrać demo Doom i zobaczyć jedną z najbardziej wpływowych gier w historii. Demo Doom jest do pobrania także na naszej stronie. Oczywiście demo Doom jest za darmo.
­

Gry akcji zawdzięczają wiele serii Doom, a zwłaszcza jej pierwszej części. Gdy już poznasz uroki Doom ściągnij i obejrzyj inne Gry akcji dostępne w tej kategorii w naszym serwisie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Doom

dodał: ~Ja , 31.10.2010

5/5 gierka super\n