Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devil May Cry 4

Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.01.2009
Rozmiar: 804,05 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3109

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Devil May Cry 4

  • Procesor: Intel Core 2 Duo
  • Pamięć RAM: 1 Gb dla Windows XP; 2 Gb dla Windows Vista
  • Karta graficzna: min. GeForce 8600 512 Mb
  • Miejsce na dysku twardym: 8 Gb
Opis - Devil May Cry 4

­Lubisz dynamiczne gry akcji widziane z perspektywy trzeciej osoby, gdzie oprawa audiowizualna stoi na najwyższym poziomie? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie – wersję demo Devil May Cry 4, która możesz ściągnąć na swój komputer zupełnie za darmo.

Czy warto? Zdecydowanie tak. Wydany zarówno na komputery, jak i na PS3 Devil May Cry 4 jest jedną z lepszych gier akcji, jakie pokazały się w ciągu ostatnich lat na rynku. Sterujemy tu postacią człowieka imieniem Nero. Człowiek ten łaknie zemsty za śmierć swych braci i towarzyszy. Pobierz Devil May Cry 4 w wersji­ demonstracyjnej, aby przez dziesięć minut czasu rzeczywistego sterować tą postacią. W demie do pobrania Devil May Cry 4 masz dokładnie 600 sekund na zapoznanie się z tą produkcją. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz ten czas. Oponentów likwidujesz wielkim mieczem, zaś dodatkowo jest do twej dyspozycji dwulufowy rewolwer. Download Devil May Cry 4 w wersji demonstracyjnej ukaże Ci również zdolność Nero do zmieniania się w demonicznego wojownika. Możesz zobaczyć to między innymi na oficjalnym filmku gry. Trailer Devil May Cry 4 znajdziesz poniżej.

W naszym kraju wydano Devil May Cry 4 po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Devil May Cry 4. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Devil May Cry 4 jest za darmo. Uprzedzamy jednak, że prezentowana tu wersja demonstracyjna gry nie jest robiona z Devil May Cry 4 pl i do zabawy przyda się podstawowa znajomość angielskiego. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Devil May Cry 4 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Wydano również konwersję Devil May Cry 4 na XboX 360.

Wersja demonstracyjna Devil May Cry 4 do pobrania pozwoli Ci także na usłyszenie wspaniałej ścieżki dźwiękowej tej produkcji. Soundtrack Devil May Cry 4 nadaje się do słuchania nawet bez gry. Ściągnij więc Devil May Cry 4 demo, by przekonać się o tym.

Na koniec warto zauważyć, że według prasy branżowej Devil May Cry 4 game było jedną z najlepszych gier 2008 roku. Czy dziennikarze mieli rację? Przekonaj się o tym, pobierając darmowe demo tej właśnie gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Devil May Cry 4

dodał: ~Danio , 30.01.2010

Gra super!:D

dodał: marcin7143 , 30.09.2009

jak trzeba pobrać tą grę