Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devil May Cry 3: Dante's Awakening

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Devil May Cry 3: Dante's Awakening

Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce FX5700 lub lepsza), 2 GB HDD
Opis - Devil May Cry 3: Dante's Awakening
Devil May Cry 3: Dante's Awakening to zgodnie z nazwą trzecia część cieszącej się uznaniem serii gier akcji. Co ciekawe, fabuła Devil May Cry 3: Dante's Awakening opowiada nam o wydarzeniach sprzed pierwszej części sagi. Niestety, nie jest możliwy download Devil May Cry 3 w wersji demonstracyjnej, ale możemy przybliżyć Ci nieco ten tytuł.

Wydano Devil May Cry 3 na PC oraz Devil May Cry 3 na PS2. Nie powstała natomiast wersja Devil May Cry 3 na Xbox. Różnice między wydaniami gry na platformy są spore. W wersji komputerowej DMC3 możemy wcielić się zarówno w postać Dantego, ja i jego brata Vergila, w wersji konsolowej – tylko Vergila. Gameplay Devil May Cry 3 na PC jest też o wiele dłuższy – przechodzimy tu tą samą grę na dwa sposoby, za każdym razem mamy całkiem inną perspektywę.

A sama fabuła to walka, walka i jeszcze raz walka. W Devil May Cry III mamy możliwość używania kilku unikalnych technik walki – od ciosów na krótkim dystansie po wyczekiwanie na możliwości kontrataku. Jak prezentuje się gra w praktyce? Choć nie ma wersji demo Devil May Cry 3, możesz zobaczyć to dzięki materiałom wideo dostępnym na naszych stronach. Mamy oficjalny trailer Devil May Cry 3 oraz filmik z rozgrywki. Pokażą Ci one możliwości DMC3 oraz oczywiście oprawę audiowizualną gry.

Do wersji komputerowej Devil May Cry 3 wyszedł patch. Możesz znaleźć go na stronach naszego portalu i pobrać za darmo. Nie istnieją niestety kody Devil May Cry 3, które ułatwiłyby Ci zabawę. Ten tytuł musisz ukończyć własnymi siłami, bowiem nie istnieją nawet kody do Devil May Cry 3, które odblokowywałyby bonusowe rzeczy.

W naszym kraju wydano Devil May Cry 3 pl. Nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Devil May Cry 3. Niestety, gra nie ma opcji multiplayer, nie wyszedł także żaden mod Devil May Cry 3, który pozwoliłby uatrakcyjnić zabawę po dwukrotnym przejściu jej do końca. Możemy jednak spróbować naszych sił w dwóch dodatkowych trybach: survival i movie. Tytuł ten zebrał bardzo dobre oceny i szkoda, że nie zagrają w Devil May Cry 3 posiadacze Xbox.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Devil May Cry 3: Dante's Awakening

dodał: ~Lukzanus , 18.03.2010

To tylko opis, a ja szukam gry...

dodał: ~k , 15.03.2010

gdzie to sie sciąga