Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex: Invisible War

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ion Storm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2011
Rozmiar: 224 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 215

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Deus Ex: Invisible War

Procesor: 1,5GHz

RAM: 512MB

Karta graficzna posiadająca przynajmniej 64 MB pamięci (wystarczy model o wydajności zbliżonej do karty GeForce 3)

Opis - Deus Ex: Invisible War

Deus Ex: Invisible War to sequel gry wydanej w 2000 roku. Podobnie jak poprzednik łączy cechy gry RPG z unikatowym cyberpunkowym klimatem. Akcja rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach, które są nam doskonale znane z części pierwszej.

Wcielamy się w postać agenta o imieniu Denton i trafiamy w sam środek konfliktu pomiędzy terrorystami i korporacjami, które mają różne wizje świata. W nowym Deus Ex na naszej drodze, napotkamy wiele różnorodnych postaci. Każdą z nich cechuje odmienny charakter, jak i specyficzny sposób zachowania. Podczas rozmowy musimy pamiętać o tym, że nastawienie rozmówcy jest zależne nie tylko od tego w jaki sposób prowadzimy dialog, ale też poziom naszej reputacji.

Wpływają na niego nasze poczynania, podczas wykonywania misji. Każde z zadań możemy wykonać na przynajmniej kilka sposobów, warto więc się zastanowić, czy zawsze najlepszym rozwiązaniem jest używanie siły. Naszą postać możemy rozwijać, wraz z postępami w grze Deus Ex: Invisible War. Mamy też możliwość wykorzystywania specjalnych wszczepów, które dają niesamowite umiejętności. Dzięki nim zyskamy możliwość widzenia przez ściany a nawet skakania na niewyobrażalną wysokość. Oczywiście nawet specjalne dodatki na niewiele by się zdały, gdyby nasz bohater nie dysponował odpowiednio dużym arsenałem broni.

Na szczęście w tej kwestii, nie musimy się martwić. W Deus Ex: Invisible War znajdziemy mnóstwo, różnorodnego uzbrojenia. Będziemy mogli korzystać zarówno z dość klasycznych odmian broni, takich jak strzelby czy karabiny snajperskie, jak też bardziej nowoczesnych wśród, których z pewnością warto wymienić specjalne ostrze energetyczne. Mimo, że Deus Ex: Invisible War został wydany już jakiś czas temu, oprawa graficzna nadal prezentuje się dość dobrze. Dodatkowo możemy obserwować realistyczne efekty fizyczne, za które odpowiedzialny jest dobrze znany graczom silnik Havok.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deus Ex: Invisible War