Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Kategoria: Gry akcji
Producent: Square Enix
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 483

Brak

Wymagania sprzętowe - Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Procesor: Core 2 Quad 2 GHz,

RAM: 1 GB RAM (2 GB dla Vista/7),

Grafika: 1 GB (GeForce GTS 450 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 8.5 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link
The Missing Link to pierwszy, oficjalny DLC do trzeciej części Deux Ex, nazwanej Human Revolution, lub Bunt Ludzkości po polsku. Dodatek jest fabularnym uzupełnieniem historii opowiedzianej w podstawowej wersji gry.

Ci, którzy mieli okazję zapoznać się z Deus Ex: Human Revolution na pewno wiedzą doskonale, że w fabule gry znajdują się trzy, długie dni, w których główny bohater, Adam Jensen po prostu zniknął i cała historia do końca tytułu nigdy nie zostaje dopowiedziana. The Missing Link ma właśnie za zadanie ją uzupełnić, dodatkowo dając graczom kolejne 5 godzin rozgrywki w cybernetycznym świecie wymyślonym przez Square Enix.

Trzeba przyznać, że 5 godzin to całkiem spora ilość jak na DLC, pojawiające się w obecnych czasach, a jeśli dodamy do tego możliwość wykonywania zadań w różnej kolejności oraz ukończenie ich na różne sposoby, otrzymamy naprawdę ciekawy produkt. Jensen zostaje porwany przez korporację Belltower i uwięziony na nikomu nieznanym statku, płynącym w bliżej nieokreślonym kierunku. Co więcej nasz bohater zostaje pozbawiony wszystkich mechanicznych i cyberpunkowych usprawnień, toteż wydostanie się z tego, pływającego więzienia będzie o wiele trudniejsze niż dotychczasowe misje, jakie miał okazje wykonywać.

Producenci, kosztem kilku spojlerów, zaznaczają również, że dodatek da nam możliwość całkowitego zrekonstruowania szczepów toteż możemy być pewni, że wszystkie, techniczne umiejętności naszego bohatera, prędzej czy później powrócą na miejsce. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link