Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex: Human Revolution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eidos
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Deus Ex: Human Revolution

Procesor: Core 2 Quad 2 GHz

Pamięć RAM: 1 GB (2 GB przy Vista/7)

Karta grafiki 1 GB (GeForce GTS 450 lub lepsza)

8.5 GB HDD

Windows XP/Vista/7

Opis - Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex to seria świetnych gier osadzonych w mrocznej przyszłości, której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Trzecia odsłona nosi podtytuł Human Revolution a jej fabuła osadzona jest w roku 2027 czyli przed wydarzeniami znanymi z dwóch pierwszych części.

Znajdujemy się w Szanghaju, podzielonym na strefy dla bogatych i biednych, zaś postacią, którą przyjdzie nam sterować jest Adam Jensen. Pracuje jako ochroniarz w laboratorium. Pewnego dnia budynek atakują komandosi i zabijają każdego kogo napotkają. Nasz bohater zostaje ciężko ranny. Gdy budzi się ze śpiączki uświadamia sobie, że został uratowany dzięki biomechanicznym elementom, które wszczepiono w jego ciało.

Autorzy Deus Ex: Human Revolution szczególny nacisk położyli na poprawienie elementów na, które gracze narzekali w poprzedniej części i elementy za, które seria Deus Ex była najbardziej ceniona. Należą do nich z pewnością walka czy też łamanie zabezpieczeń. Dzięki temu gra jest nieliniowa, każde zadanie możemy wykonać przynajmniej na kilka sposobów. Nowością w serii Deus Ex jest też sposób prowadzenia rozmów z napotkanymi postaciami. Teraz możemy wybrać jedynie odpowiednią opcję, która symbolizuje charakter naszej wypowiedzi. Nie mamy więc już bezpośredniego wpływu na to co dokładnie powie nasz bohater.

Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki są jednak bez wątpienia wszczepy. Dzięki nim nasza postać może stać się duża silniejsza. Przy ich użyciu decydujemy też o sposobie prowadzenia rozgrywki gdyż dzięki nim nasza postać może stać się znacznie silniejsza lub też skuteczniej łamać napotkane zabezpieczenia. Musimy więc zdecydować na, których umiejętnościach zależy nam najbardziej. Cechą, którą wyróżnia Deus Ex: Human Revolution jest wszechobecna symbolika, której użyli twórcy gry. Jest ona widoczna nawet w oprawie graficznej w której dominują dwa kolory symbolizujące dwie skrajności czyli ludzi i technologię.

Gra Deus Ex: Human Revolution dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze platformy. Dzięki temu rozgrywką mogą się cieszyć nie tylko posiadacze komputerów PC ale też konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deus Ex: Human Revolution