Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex

Kategoria: Gry akcji
Producent: Ion Storm
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.10.2009
Rozmiar: 139.27MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1637

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Deus Ex

  • ­­Pentium II 300 MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Deus Ex

­Gra Deus Ex przenosi nas w przyszłość, do roku 2052, kiedy to ma nadejść koniec świata. Cywilizacja pogrąża się w narastającym chaosie, jednak ktoś stoi za tym wszystkim. To starożytny spisek, który ma na celu przejęcie władzy nad światem. Oczywiście nie można na to pozwolić, prawda? Wciel się w bohatera, który otworzy ludzkości oczy – możesz tego dokonać w grze Deus Ex.

Jeśli chcesz zobaczyć początek tej historii, mamy dla Ciebie demo Deus Ex do pobrania za darmo. Pozwoli Ci ono na poznanie mechaniki i oprawy audiowizualnej tej niezwykłej gry akcji. Masz tu inteligentny świat, który reaguje na Twe poczynania, a każda powzięta decyzja ma wpływ na całość rozgrywki. Musisz rozmawiać z kim tylko się da, jednak pamiętaj – nie wolno Ci nikomu zaufać. Downlaod Deus Ex w wersji demo da Ci możliwość poznania mechaniki rozgrywki (mamy tu dużo rozwiązań rodem z gier fabularnych) oraz jej oprawy audiowizualnej. Z pewnością wciągnie Cię na tyle, że zainwestujesz w pełną wersję zabawy. Warto więc, żebyś wiedział, iż wydano Deus Ex pp polsku, dlatego po zakupie nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Deus Ex. Jednak wersja demonstracyjna nie została wykonana z wydania Deus Ex pl. Zaznaczmy od razu, że ukazała się tylko wersja Deus Ex na PC – tytuł ten nie doczekał się konwersji na konsole.

Pobierz Deus Ex za free także po to, aby przekonać się o niesamowitej ścieżce dźwiękowej tej produkcji oraz licznych możliwościach, jakie daje w pełni interaktywny świat gry. W sieci dostępny jest również trailer Deus Ex, pokazujący ten tytuł w akcji. Gra powinna działać na wszystkich systemach operacyjnych, jednak nie jest pewien jak Deus Ex reaguje na Windows 7. Jak się o tym przekonać? Jeśli masz ten system po prostu ściągnij Deus Ex i sprawdź samemu.

Dla posiadaczy pełnej wersji mamy kody Deus Ex, a także oficjalny patch Deus Ex. Są one do pobrania za darmo z naszych stron. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deus Ex