Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Descent

Kategoria: Gry akcji
Producent: Interplay
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.02.2009
Rozmiar: 6.37 MB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 598

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Descent

Akcja gry toczy się w kopalni należącej do Post Terran Minerals Corporation. Gracz ma za zadanie zgromadzić informacje o wirusie, który przejął kontrolę nad robotami górniczymi w kopalniach należących do korporacji. W grze przemierzamy cały układ słoneczny, od księżyca po księżyc Plutona - Charon.

Gra łączy cechy strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby i kosmicznego symulatora lotu. Poruszamy się po korytarzach kopalń z wykożystaniem wszystkich sześciu stopn swobody, co wymaga doskonałej orientacji przestrzennej. Pomimo że gra powstała w 1995 roku, jest nadal popularna i rozwijana. Najzagożalsi fani grają w nią, używając dwóch odpowiednio skonfigurowanych joysticków, by w pełni wykożystać możliwości poruszania się w środowisku gry.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Descent