Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Depths of Peril

Kategoria: Gry akcji
Producent: Soldak Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.10.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 186

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Depths of Peril

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza),
  • 150 MB HDD

Opis - Depths of Peril

­Gra Depths of Peril to tytuł dość niecodzienny, który powinien zainteresować zarówno miłośników strategii, jak też i gier akcji. Jego fabuła przenosi nas w dawne czasy, zaś celem zabawy będzie opanowanie miasta Jorvik i obrona go przed nadciągającymi potworami. Nie jest to rzecz prosta, o czym możesz zresztą przekonać się samemu – pobierz za darmo Depths of Peril demo.

Wersja demonstracyjna jest oczywiści mocno okrojona w stosunku do pełnej, jednak da Ci niezły pogląd na gameplay oraz oprawę audiowizualną tej produkcji. Będziesz mieć okazję stoczenia walk z najeźdźcami, prowadzenia dyplomacji z innymi klanami i osadami oraz wypełnienia kilku misji. Download Depths of Peril w wersji demo to dobry sposób, by sprawdzić, czy spodoba Ci się pełna wersja gry. Produkcja ma wiele opcji zabawy, a nadto świat nie jest statyczny – nasze poczynania mają wpływ na wszystko dookoła. Dlatego przy grze tej możesz spędzić długie godziny i ani przez chwilę nie będziesz się nudzić.

Co się tyczy oprawy audiowizualnej tej produkcji, możesz na naszych stronach obejrzeć trailer Depths of Peril. Nadto przy tym opisie zamieściliśmy spora ilość obrazków z gry. Możesz pobrać screenshoty z Depths of Peril za free lub też przyjrzeć się im w powiększeniu na naszej stronie.

Niestety, w naszym kraju nie wydano Depths of Peril po polsku. Jeśli więc nabędziesz ten tytuł, przyda Ci się znaleźć w sieci spolszczenie Depths of Peril. Ne trudno wobec tego zgadnąć, że demo Depths of Peril do pobrania nie jest wykonane z wersji Depths of Peril pl. Jeśli jednak znasz język angielki, ściągnij Depths of Peril demo i przetestuj ten tytuł. Gra nie posiada zbyt wielkich wymagań – zagrasz w nią na wielu systemach operacyjnych, od Windows 98 zaczynając, na najnowszych kończąc. Prawdopodobnie nie będziesz mieć problemów z zabawą w Depths of Peril na Windows 7. Najlepiej pobrać demo i zobaczyć samemu, jak ten tytuł spisywac się będzie na najnowszym systemie Microsoftu.

Dla posiadaczy pełnej wersji mamy oficjalny patch Depths of Peril. Niestety, nie ukazały się kody Depths of Peril, które mogłyby Ci ułatwić zabawę. Musisz więc grać uważnie i ostrożnie, gdyż inaczej zabawa szybko się skończy! ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Depths of Peril