Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deer Hunter Tournament

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Southlogic Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Deer Hunter Tournament

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta graficzna 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
Opis - Deer Hunter Tournament
Deer Hunter Tournament pc to sportowa gra akcji, w której stajemy się myśliwym polującym cierpliwie na zwierzynę w rozmaitych zakątkach świata. Produkcję firmy Southlogic Studios wydało pod koniec 2008 r. Atari / Infogrames, a niezbędne do uruchomienia Deer Hunter Tournament wymagania sprzętowe to Pentium 4 3GHz, 2GB RAM i karta graficzna z pamięcią 256MB (GeForce 7800 lub lepsza). Niestety nie zostało wypuszczone Deer Hunter Tournament w wersji demo. Nie zagramy więc w Deer Hunter Tournament za darmo, jednak screeny z Deer Hunter Tournament są do pobrania z naszej galerii. Nie wydano też niestety Deer Hunter Tournament po polsku, istnieje więc tylko angielski tutorial dla początkujących graczy.

W DeerHunter Tournament możesz brać udział w pojedynczych polowaniach, ale i w słynnych turniejach łowieckich, w których trzeba upolować jak najwartościowsze sztuki zwierzyny (w Deer Hunter Tournament za free można publikować wyniki online). W grze mamy też dostęp do trybu multiplayer, w którym możemy się zmierzyć z innymi graczami, również z polski, pomimo braku Deer Hunter Tournament pl. Choć screeny w galerii prezentują głównie sawannę, przyjdzie nam w grze przemierzać również gęste lasy, w których trzeba bystrego oka, by wypatrzeć cel. Prawdziwym myśliwym zapewne zabraknie tu kontaktu z naturą i emocji towarzyszących niewirtualnym łowom, ale twórcy gry zapewniają, że każde miejsce odwzorowali bardzo dokładnie, biorąc pod uwagę zachowanie występujących w nim zwierząt. Poza tym mamy tu też efekty specjalne, jak obserwowanie trafiającej w cel kuli w zwolnionym tempie.

Jeśli potrzebne Ci w Deer Hunter Tournament kody, ściągnij trainer do gry (wpisz w wyszukiwarkę Deer Hunter Tournament download trainer).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deer Hunter Tournament

dodał: ~ss , 14.03.2011

spoko gra

dodał: ~mocny , 04.11.2010

fajna

dodał: haincz , 23.07.2010

Dlatego właśnie nie da się pobrać że jest szary, producent nie wydał darmowej wersji, nawet dema.

dodał: ~ziom , 23.07.2010

nie da sie pobrać mam pobierz teraz na szaro pomoże ktoś\n

dodał: ~huj , 08.01.2010

haha