Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deep Black

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Biart
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Deep Black

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB dla Windows Vista oraz 7)

Karta graficzna wyposażona w 128 MB pamięci (nVidia GeForce 6600 lub wydajniejszy)

12 GB miejsca na dysku

Opis - Deep Black

Światowy pokój jest zagrożony, napięcia polityczne nasilają się, kraje rozpoczynają przygotowania do nieuchronnie zbliżającego się konfliktu. Właśnie w takie realia, przenosi nas gra Deep Black. Wcielając się w członka amerykańskich sił specjalnych, musimy zapanować nad sytuacją i nie dopuścić do wojny.

Tym razem nie walczymy z mutantami ani innego rodzaju dziwacznymi stworzeniami. Naszymi przeciwnikami są żołnierze krajów takich jak Chiny czy Korea Północna. Nie mniej jednak, nadal mamy do czynienia z wymagającymi oponentami. Obszary, na których walczymy są dopracowane, widać że autorzy poświęcili sporo czasu by zadbać o szczegóły otoczenia, po którym się poruszamy. Z pewnością sprzyja temu zaawansowany silnik gry, który nie tylko oferuje nam naprawdę atrakcyjną grafikę ale też rozbudowane efekty fizyczne, które będziemy mieli okazję obserwować często w czasie walki.

Rozgrywka w Deep Black to tak naprawdę czysta akcja, wprawdzie nie daleko tej grze do tytułów takich jak Serious Sam, jednak i tak możemy zapomnieć o walce taktycznej. Arsenał broni obejmuje dość typowe rodzaje uzbrojenia, więc w tym względzie żaden fan gier akcji, nie będzie szczególnie zaskoczony. Większą uwagę należy zwrócić na gadżety, które często mogą się okazać bardzo przydatne. Użyteczność niektórych z nich, takich jak miniaturowa łódź podwodna, docenimy szczególnie na etapach rozgrywanych pod wodą, z którymi w Deep Black będziemy mieć do czynienia dość często.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deep Black