Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Space 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Electronic Arts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dead Space 2

Pentium IV 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Dead Space 2
Niewątpliwie gra Dead Space była jedną z najlepszych produkcji 2008 roku. Nic więc chodziwnego, że producent i wydawca zarazem – doskonale znana forma Electronic Arts – postanowił kontynuować ten tytuł i wydano już drugą jego odsłonę. Premiera Dead Space 2 miała miejsce w styczniu 2011 roku i była to tak naprawdę jedyna ciekawa gra tego miesiąca.

Gameplay Dead Space 2 jest taki sam jak w jedynce. Akcja gry osadzona została trzy lata po wydarzeniach pokazanych w poprzedniej odsłonie. Bohaterem ponownie jest Isaac, którego napotkamy na stacji kosmicznej „Sprawl”. Niestety, złośliwy los sprawił, że znów przyjdzie nam przeżyć atak Necromorphów. Reszty łatwo się domyślić.

Szkoda, że download Dead Space 2 w wersji demo nie będzie możliwy. W grze będziemy mogli zwiedzać wspomnianą stację kosmiczną, która jest miastem na orbicie. Ba, znajduje się tu nawet kościół! Poza tym gra Dead Space 2 nadal ma ponury klimat i z pewnością nie raz podskoczymy, gdy potwór znienacka wyskoczy zza węgła. Nowy wygląd Necromorphów przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom obrzydliwości.

Opis broni w Dead Space 2 można zawrzeć w trzech zdaniach. Po pierwsze – lepiej zbalansowane. Po drugie – większy wybór. Po trzecie – służące nie tylko do walki. W pomieszczeniach pozbawionych grawitacji dzięki towarzyszącemu strzałowi odrzutowi możemy dryfować w przestrzeni. Szczególnie ciekawie mogą wyglądać rozgrywki w trybie multiplayer – tak jest, pojawił się w końcu!.

Oczywiście pojawiło się także wydanie Dead Space 2 po polsku. Za edycje Dead Space 2 pl odpowiada polska filia EA. Ukaże się Dead Space 2 na PS3 oraz konwersja Dead Space 2 na Xbox 360. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead Space 2

dodał: ~Japcak , 01.08.2010

Gra zapowiada fajnie 1 wsza częśc Dead Space była rewelacyjna posiada spceficzny klimat i rodzaj walki