Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Space

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Electronic Arts
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dead Space

  • ­Procesor: Pentium 4 3 GHz,
  • Pamięć: 1 GB RAM,
  • Karta graficzna:  256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • Przestrzeń na dysku: 7 GB HDD,
  • System operacyjny: Windows XP/Vista­
Opis - Dead Space

­Dead Space zalicza się do najlepszych – o ile sama nie jest najlepszą grą tego typu – produkcji spod znaku survival horroru, jakie ukazały się w przeciągu kilku ostatnich lat. Tytuł ten, stworzony przez doskonale znaną każdemu miłośnikowi wirtualnej rozrywki firmę Electronic Arts, otrzymał wysokie noty zarówno w krajowej prasie branżowej, jak też i na świecie. Niestety, nie został udostępnione żadne demo Dead Space, dlatego też jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego tytułu, może pomogą Ci poniższe informacje.


Zacznijmy od tego, gra wydana została na wszystkie platformy. Mamy więc nie tylko Dead Space PC, ale też Dead Space na XboX360 oraz oczywiście Dead Space na PS3. Oczywiście w naszym kraju ukazało się wydanie Dead Space po polsku, co z pewnością ucieszy osoby, które nie lubią grywać w innych językach. Tym bardziej, że nie stracą czasu na poszukiwanie pliku zawierającego spolszczenie Dead Space. A skoro już to wiemy, przejdźmy do fabuły tego tytułu.


Przedstawione tu wydarzenia dzieją się w dość odległej przyszłości, gdy ludzkość wyszła w kosmos i skolonizowała mnóstwo planet i systemów gwiezdnych. Mały kosmiczny statek ratowniczy otrzymuje sygnał s.o.s. od wielkiego statku Ishimura, który przewozi pewien artefakt z mrocznej, pełnej kopalni planety. Ekipa ratowników oczywiście reaguje od razu i wyrusza z pomocą, jak się jednak okazuje na miejscu, na Ishimurze panuje cisza, spokój i nikogo nie ma w wypełnionym mrokiem statku. Oczywiście jest to tylko pozorny stan rzeczy, bowiem w rzeczywistości statek zmienił się w śmiertelną pułapkę. Dlaczego? To okazuje się podczas gry. Niestety, nie udostępniono żadnych grywalnych materiałów download Dead Space, dlatego też nie będziemy w stanie przetestować tej gry przed zakupem. Jednak istnieje oficjalny trailer Dead Space, który przybliży Ci klimat rozgrywki. I jedynie ten zwiastun Dead Space możesz obejrzeć za darmo.


Podczas gry obserwujesz otoczenie z perspektywy trzeciej osoby. Przemierzasz tu mroczne korytarze i pomieszczenia ISHIMURY, gdzie za każdym dosłownie rogiem może czaić się potwór. Dlatego też pokład przemierzamy ostrożnie, krok po kroku. Ten paranoiczny klimat tworzy specyficzny nastrój Dead Space. A do tego wszystkiego dochodzi interesująca fabuła, w której mamy to, co gracze lubią najbardziej – niespodziewane, zaskakujące zwroty akcji i wciągające motyw. Kolejnym z wielu plusów produkcji jest świetna oprawa audiowizualna, która po prostu zachwyca. A co ciekawe, w wersji przeznaczonej na komputery wymagania Dead Space wcale nie są wysokie. Tym bardziej szkoda, że nie powstała wersja demonstracyjna Dead Space do pobrania. Z pewnością zachęciło by to więcej osób do nabycia tego tytułu.


Warto na koniec wspomnieć, że gra przystosowana jest do płynnego działania z najnowszymi systemami operacyjnymi Microsoftu, więc spokojnie pograsz w Dead Space mając Windows 7. Jeżeli masz już pełną wersję gry, być może pomogą Ci w przechodzeniu jej pewne cheaty. Kody Dead Space dostępne są na naszych stronach, nie musisz ich jednak pobierać. Obowiązkowy za to jest przy posiadaniu pełnego tytułu patch Dead Space, który również znajdziesz u nas. Oba wydane są do wersji Dead Space pl. Nie trzeba chyba również wyjaśniać, że te materiały do Dead Space są za free. Jeżeli masz więc pełną wersję Dead Space, pobierz je i ciesz się tą wspaniałą grą.

Dead Space to survival horror dziejący się w kosmosie. Wielki statek, dziwne stwory, mrok… Zdecydowanie Dead Space jest jednym z najlepszych przedstawicieli gatunku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead Space

dodał: ~asd , 30.04.2012

Działa na windows 7 ?

dodał: ~Survivalova , 03.12.2010

The most scary game in the world ! I was almost there just the moment but i dead !