Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Rising 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Blue Fang Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Dead Rising 2

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy), 8.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Dead Rising 2

Gra Dead Rising 2 to kontynuacja krwawej gry akcji z widokiem TPP firmy Capcom wydanej na Xbox 360 - Dead Rising. Zapowiedziany przez nowego producenta Dead Rising 2 game, Blue Fang Games, sequel opiera się na podobnych założeniach, czyli próbie zabicia jak największej liczby zombie – w prawym dolnym rogu ekranu w czasie gry wyświetla się liczba zabitych. Pokazuje to również wypuszczony niedawno, ukazujący Dead Rising 2 trailer, w którym po początkowym opisie historii z pierwszej części (w której hordy zombie, czyli ludzi zamienionych w grze przez wirusa w nieumarłych, odkrywa przed światem poszukujący sensacji fotograf prasowy Frank West, który musi później walczyć z nimi wszelkimi dostępnymi sposobami i narzędziami) widzimy, że zagrożenie nie minęło, a do walki z zombie staje nowa postać - Chuck Greene, wykorzystujący do tego zarówno własne pięści, jak i kij bejsbolowy, czy piłę motorową, a także taranuje całe zastępy nieumarłych motorem z doczepionymi piłami lub nakładając na siebie głowę łosia.

Premiera gry, odbywał się pod koniec września 2010. Fani konsoli mogą być zadowoleni, ponieważ znów ukazała wersja na xbox 360, jak i PS3. W Dead Rising 2 gameplay jest podobny jak w pierwszej części i polega na zabijaniu jak największej liczby wrogów sposobami, które po prostu są skuteczne (a przy okazji sprawią graczowi perwersyjną przyjemność z rozlewu krwi). Krwawe sceny z sequela przedstawia ukazująca Dead Rising 2 galeria zamieszczona powyżej (jak pokazuje każdy zapowiadający Dead Rising 2 screenshot, sposobów na zabicie zombie jest naprawdę wiele). Nowe Dead Rising 2 jak inne gry tego typu wymagana od nas sprawności w szybkim klikaniu myszką i tego „instynktu przetrwania”, który mówi, kiedy atakować, a kiedy uciekać, jako że na ekranie może się pojawić nawet kilkuset przeciwników.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead Rising 2

dodał: hacker6094 , 08.10.2011

nie moge tego pobrac:/

dodał: ~jacek , 27.11.2009

co tam słychać bracie\n