Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Island

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Data dodania: 11.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dead Island

Core 2 Duo 2.66 GHz,

1 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),

karta grafiki 1 GB (GeForce 9600 lub lepsza),

7 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

Opis - Dead Island
Dead Island to gra akcji, nawiązująca do takich tytułów jak Left 4 Dead. Gameplay Dead Island to walka o życie na egzotycznej wyspie, na której namnożyło się zombie. Nasz protagonista nie tylko walczy o swoje życie, lecz także szuka zaginionej po katastrofie samolotu żony. Jak wygląda to w praktyce? Standardowo - dostajemy do rąk masę różnorakich broni (niektóre możemy wykonać sami korzystając z dostępnych warsztatów) i siekamy co popadnie, rusza się i jest złowrogo nastawione.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Dead Island jest grą naprawdę ładną, z dopracowaną i szczegółową grafiką. Ów fakt cieszy tym bardziej, że jest to polska produkcja, a te z wiadomego względu należy wspierać. Poszczególne lokacje, jakie odwiedzimy w grze są zróżnicowane i niepowtarzalne. Będzie to m.in. widoczny już na trailerach i gameplayach turystyczny kurort, miasteczko czy dżungla. Każda z nich wymusza inny styl rozgrywki oraz skupia się na innych elementach umiejętności gracza. Oczywiście cały czas głównym zadaniem będzie eliminowanie kolejnych nieumarłych, a tych pojawi się cała masa, każdy różniący się od poprzedniego.

Nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że gra należy do niezwykle brutalnych. Krew tryska tu hektolitrami, ale też ciężko żeby było inaczej w grze tego typu. Nie mniej jednak nie polecamy jej młodszym odbiorcom.

Podczas gry nasza postać rozwija swoje umiejętności, wykorzystując do tego trzy, różniące się od siebie drzewka, co oznacza, że w tym tytule zaimplementowano również elementy RPG, co bez wątpienia dodaje jej kolorytu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead Island

dodał: ~cezar , 30.05.2016

no fajna

dodał: ~ProVokator , 02.09.2014

fajna

dodał: ~zdfrhxgft , 14.08.2014

fff fajne\\n

dodał: ~omlet , 20.07.2014

spoko\\n

dodał: ~kamilll:D , 15.07.2014

dobra:D

dodał: ~B@rtek_k , 25.06.2014

Fajna:)

dodał: ~Kotlet11 , 11.11.2013

faje

dodał: ~MentosPL , 06.10.2013

spoko