Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Cyborg Episode 1

Kategoria: Gry akcji
Producent: deadcyborg.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 30.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 488

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dead Cyborg Episode 1
Dead Cyborg Episode 1 to ciekawa gra przygodowa bazująca na licencji freeware.
Dead Cyborg to gra przygodowa prowadzona w trybie pierwszoosobowym. Fabuła przenosi nas do świata rodem z filmów sciene-fiction. Otóż, gracz budzi się w komorze kriogenicznej, niczego nie pamiętając. Gdzie jest i skąd się znalazł właśnie w tym miejscu- tego nie wie. Ma jednak dręczące przeczucie, że coś jest nie tak. Otaczają go promieniotwórcze odpadki a złowrogo wyglądające oddziały roboty patrolują korytarze.
Wydaje się, że zastosowana przez producentów gry sztuczka z amnezją głównego bohatera jest zabiegiem starym i nudnym, niemniej jednak odkrywanie tajemniczego i niebezpiecznego świata robotów może sprawiać naprawdę dużo radości. Szczególnie fanatykom gier typu sciene-fiction.
Twórcy Dead Cyborg Episode 1 proponują nam ciekawą atmosfetę, która w odpowiednich momentach się "zagęszcza", tworząc u gracza przekonanie, jakby sam przeżywał historię z wirtualnego świata.
Pierwsza część gry Dead Cyborg to z reguły zabawa na kilka godzin. Tym, którzy się z nią uporają, pozostają dwie kolejne części do przejścia.
Polecamy zapoznanie się z tą pozycją między innymi ze względu na freeware'ową licencję- nie musimy zapłacić ani grosza za wypróbowanie tej interesującej i klimatycznej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead Cyborg Episode 1