Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darkspore

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Maxis
Data dodania: 09.08.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Darkspore

Już wkrótce!
Opis - Darkspore
Gra Darkspore to tytuł, który ma ukazać się na rynku w 2011 roku. Za jego powstanie odpowiada firma Maxis, znana między innymi z serii Sims oraz Spore, można się więc spodziewać, że będziemy mieć do czynienia z czymś nowatorskim. Gameplay Darkspore można w skrócie określić jako połączenie gry rpg z hacjk’n’slashem. Zbieramy tu drużynę składającą się z kosmitów, a następnie ruszamy ocalić Wszechświat przed pradawnym złem.

Trailer Darkspore znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. To pierwszy materiał ukazujący ten tytuł. W miarę zbliżania się dni premiery z pewnością będzie ich więcej. Czy jednak doczekamy się wersji demo Darkspore do pobrania – tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że istoty występujące w grze podzielone są na pięć klas – w zależności od rodzajów ataku. Mamy tu szeroki ich wachlarz – od ataków roślin po zmiany strumienia czasu i nekromancję.  Jak na razie jedyne materiały z Darkspore za darmo to grafiki. Znajdują się one w galerii przy tej zapowiedzi. Są na razie tylko dwie, lecz z biegiem czasu będą uzupełnione o kolejne. Nim nastąpi premiera Darkspore, z pewnością ukażą się następne filmiki i screeny.

Co warto podkreślić, poziomy w grze będą generowane losowo. Gracze mogą bawić się sami albo też w trybie kooperacji. W tym drugim przypadku wymagania Darkspore to oczywiście dobre i szybkie łącze internetowe. Poza tym z pewnością doczekamy się edycji Darkspore po polsku, nie będzie więc potrzebna znajomość języka do zabawy. Czy Darkspore będzie hitem przyszłego roku? Trudno powiedzieć, ale na pewno będzie to oryginalny tytuł. Planuje się wydanie gry wyłącznie na PC!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Darkspore

dodał: ~"JP100% bo chuligani nie umieli , 22.01.2011

będzie zarąbista gierka

dodał: ~spoko , 09.11.2010

daobra

dodał: ~EkoWin , 01.11.2010

Extra! :D

dodał: ~zuza , 19.10.2010

super

dodał: ~zuza , 19.10.2010

super