Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darkest of Days

Kategoria: Gry akcji
Producent: 8monkey Labs
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2009
Rozmiar: 783.57MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 696

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Darkest of Days

  • Core 2 Duo 2.13GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 512MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 5GB miejsca na HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Darkest of Days
Darkest of Days to pierwsza gra akcji studia 8Monkey Labs, w której jako amerykański żołnierz walczymy w historycznych bataliach z XIX w. w trybie FPS. Postać, której działaniami kierujemy w darkest of days, nazywa się Alexander Morris. Już 8 września nastąpi światowa premiera gry, nie ma natomiast nadal planów wydania darkest of days po polsku. Już teraz wypróbuj jednak wersję anglojęzyczną darkest of days - pobierz zajmujące 740MB demo przy użyciu poniższego linka darkest of days download. W wersji demonstracyjnej darkest of days za darmo możesz wziąć udział w dwóch bitwach: Little Bighorn i Antietam.
Alexander Morris zginąłby w walce, gdyby w ostatniej chwili ktoś nie wepchnął go do… tunelu czasoprzestrzennego, przez który dostaje się do świata przyszłości. Trafia w ten sposób do tajnej organizacji usiłującej wpłynąć na ludzkie dzieje przez majstrowanie w wydarzeniach, które zmieniły historię. W ten sposób trafiamy na pole walk rozmaitych ważnych batalii, również tych XX-wiecznych, z czasów I Wojny Światowej. Choć darmowy darkest of days oczywiście nie jest, możemy nacieszyć się przykładowymi bitwami w wersji demonstracyjnej. Nie pojawił się jeszcze darkest of days patch, jako że gra dopiero ma się ukazać, za to mają się pojawić kody do darkest of days na pełnej liście, która będzie dostępna w sieci. W czasie naszych zabiegów zmierzających do zmiany biegu dziejów spotkamy innych wysłanych z przyszłości żołnierzy z organizacji mających odmienne plany i próbujących przeszkodzić Morrisowi w realizacji zadań. Jeśli rozgrywka okaże się zbyt trudna, pomocne będą w darkest of days wspomniane kody. W darkest of days za free możemy też grać na serwerach gry w trybie multiplayer, jeśli tylko mamy dostęp do sieci. W zależności od historycznych realiów zobaczymy uzbrojenie i sposoby walki dostosowane do ducha czasu, podobnie jak stroje, które też co chwilę przyjdzie zmieniać naszemu bohaterowi, by lepiej ukryć się wśród walczących.
Gra darkest of days działa na vista bez problemu – również odpalenie darkest of days na xp powiedzie się, jeśli mamy zainstalowany przynajmniej drugi service pack. Nie wiadomo natomiast, jak zachowa się gra darkest of days na windows 7, jednak prawdopodobnie i z tym nie będzie większych problemów i pozostaje nam tylko czekać na wydanie darkest of days pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Darkest of Days

dodał: ~Adraven , 06.04.2010

Mam Windows 7. Odpalam gre. Po chwili wyskakuje mi błąd. Klikam OK i gra sie odpala, ale nie ma menu tylko białe plamy na czarnym tle. Nie mam za słabych wymogów gdyż mam wszystko nowe i najlepsze. Proszę o pomoc.

dodał: ~nowy , 17.01.2010

mi też wyskakuje błąd nie znalezionao punktu wejścia\n

dodał: ~Speed , 10.09.2009

Mi nie działa gra na windows 7;/