Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Sector

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Extremes
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dark Sector

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.5 GB HDD­
Opis - Dark Sector
Dark Sector to dynamiczna gra akcji, którą można śmiało polecić miłośnikom tego typu gier. Dlaczego? Powodów jest kilka – świetny gameplay, dynamiczny system walk, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami bohater Hayden Tenno, ciesząca oko i ucho oprawa audiowizualna. Aż szkoda, że wydawca nie zdecydował się na publikację wersji demo Dark Sector do pobrania, dzięki której mógłbyś choć poznać ten tytuł na przykładzie jednego etapu. A ponieważ dema nie ma, możesz obejrzeć trailer Dark Sector, który znajdziesz bez problemu w sieci. Postaramy się tez opisać Ci pokrótce ten tytuł.

Jak już się rzekło, w grze sterujesz Haydenem Tenno, który wyruszył w głąb Rosji celem znalezienia podwójnego agenta. Niestety, w drodze został zarażony dziwnym wirusem, przez co zyskał moce nieco podobne do bohatera Prototype – jego ciało pokrywa specjalny kombinezon, zaś ręce zyskały potężne ostrza. Pobierz obrazki z Dark Sector, znajdujące się przy tej recenzji, aby zobaczyć bohatera, którym pokierujesz w tej niebezpiecznej eskapadzie. Czekają Cię rozmaite lokacje – od zapomnianych wsi, po ponure obiekty przemysłowe i kopalnie. Oczywiście wszędzie czają się przeciwnicy do eksterminacji – zarówno normalni, jak też zmutowani.

W naszym kraju wydano Dark Sector po polsku, więc  nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Dark Sector, ponieważ od razu dostajesz wersję Dark Sector pl.  Jeżeli będziesz mieć już ten tytuł, mamy dla Cienie za free patch Dark Sector. Jest on opisany na innej stronie, zaś download łatki Dark Sector przyda Ci się do zoptymalizowania gry. Choć nie istnieją kody Dark Sector, możesz w Internecie znaleźć porady i sztuczki, dzięki którym będzie Ci grało się lepiej. Istnieje także trainer do tej przygody. Jeśli więc masz problemy z ukończeniem gry, download trainera Dark Sector za darmo powinien je rozwiązać.

Na stronie producenta gry znajdziesz inne do niej dodatki – na przykład tapety Dark Sector do pobrania. Ściągnij grafiki Dark Sector, aby ozdobić swój pulpit klimatycznymi, wysokiej jakości obrazkami. Wypada na koniec zaznaczy, że tytuł ten ukazał się na PC i konsole. W wersji komputerowej powinien działać płynnie z wszystkimi aktualnie używanymi systemami operacyjnymi, pograsz więc w Dark Sector mając Windows 7, Vistę i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dark Sector

dodał: ~michal200057 , 17.12.2015

Czy gra zawiera polskie napisy ?