Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dante's Inferno

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Visceral Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Dante's Inferno

Dante’s Inferno to gra akcji będąca skrzyżowaniem takich pozycji jak Pankiller i God of War, która może sporo namieszać na rynku strzelanek. Za tworzenie gry Dante’s Inferno nie wzięło się bowiem byle jakie studio, ale samo Electronic Arts co ma zagwarantować wysoką jakość wykonania. Czy tak się stanie dowiemy się niebawem, gdyż premiera Dante’s Inferno została wyznaczona na luty 2010 roku. Dla graczy lubiących konkrety, według zapowiedzi twórców dokładna data premiery Dante’s Inferno to 9 luty 2010 rok i miejmy nadzieję, że w tej kwestii nic nie ulegnie zmianie. Niestety mamy złą wiadomość dla posiadaczy komputerów, gdyż nie będzie Dante’s Inferno na PC. Może gra zostanie kiedyś przeniesiona na blaszaka, ale jak na razie planowane jest wydanie Dante’s Inferno na PS3, Xbox 360, oraz PSP. Na razie nie wiadomo czy zostanie udostępnione graczom demo Dante’s Inferno, poprzez usługi multimedialne od Sony i Microsoft, ale miejmy nadzieję, że tak, bo gra zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeżeli download Dante’s Inferno będzie możliwy to Was o tym na pewno poinformujemy.

Na pewno wielu z Was skojarzyło sobie imię Dante z czymś. Kto uważał na lekcji języka polskiego, ten od razu połączył to imię z twórcą Boskiej Komedii Dantym. Gra ma bardzo luźno nawiązywać właśnie to tego arcydzieła literatury, co może spodobać się graczom. Patrząc na pierwsze screenshot z Dante’s Inferno można wywnioskować, że gra będzie stanowić ciekawą ilustrację dla książki. Głównym bohaterem Dante’s Inferno Game, będącej typową strzelanką TPP, będzie tytułowy Dante, przemierzający czeluście piekielne w poszukiwaniu swojej ukochanej, którą chce wykraść nie byle komu, bo samemu Lucyferowi.  Dostępna galeria z Dante’s Inferno zachwyca przedstawieniem piekła, a także wyglądem postaci. Warto obejrzeć również trailer z Dante’s Inferno, który zdradza więcej szczegółów odnośnie gry. Wiadome już jest, że gra ma składać się z 9 kręgów piekielnych, a w każdym z nich ma czekać boss, z którym Dante będzie się musiał uporać.

Gameplay z Dante’s Inferno pokazuje, że pomoże mu w tym m.in. wypasiona kosa, którą Dante zwędził samej Śmierci, a także, krzyż, będący darem od ukochanej, który na pewno nie przyda się do modlitwy. Zgłębiłem informacje o Dante’s Inferno dla tej zapowiedzi i muszę przyznać, że zapowiada się bardzo, ale to bardzo interesująca gra. Mam tylko nadzieję, że po sukcesie na konsolach będzie możliwa gra w Dante’s Inferno pod Windows 7 na PC. Jeżeli chodzi o wersję konsolową, to jak na razie nie wiadomo jakie będą wymagania Dante’s Inferno pod względem wykorzystania neta, czy kontrolerów, ale tego dowiemy się zapewne wkrótce. Na koniec warto zapamiętać, że gra ta czasami mylnie zapisywana jest jako Dante Inferno, Dantes Inferno, Dante's Infermo, oraz Dante Inferno, co utrudnia wyszukiwanie informacji o niej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dante's Inferno

dodał: ~Jakub , 14.01.2010

Na pccie mozesz pograć lecz musisz miec na to emulator\n

dodał: ~Jakub , 14.01.2010

Na pccie mozesz pograć lecz musisz miec na to emulator\n

dodał: ~Ret , 02.01.2010

" Głównym bohaterem Dante’s Inferno Game, będącej typową strzelanką TPP" - strzelanka?!

dodał: ~Ret , 02.01.2010

" Głównym bohaterem Dante’s Inferno Game, będącej typową strzelanką TPP" - strzelanka?!

dodał: ~alastor , 19.12.2009

głupio,że nie będzie na PC