Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cube 2: Sauerbraten

Kategoria: Gry akcji
Producent: dot3 labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 331 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1360

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Cube 2: Sauerbraten

Pobierz bezpłatną grę akcji Cube2: Sauerbraten!

Darmowa gra Cube2: Sauerbraten to dynamiczna zabawa widziana z perspektywy pierwszej os­oby. Walkę toczyć można zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i tez w trybie multiplayer. gra została stworzona w starym stylu, przypominającym takie produkcje jak na przykład Quake 1 czy Doom 2.

Pobierz za darmo grę Cube 2: Sauerbraten i wkrocz do akcji! Do Twej dyspozycji oddano sześć różnego rodzaju broni: pistolet, shotgun, wyrzutnię rakiet, karabin maszynowy, strzelbę, granatnik. Możesz także walczyć włąsnymi pięściami. Wykorzystuj to w trybie singlowym lub multiplayerowym. Ten drugi posiada następujące tryby zabawy: deathmatch, intsagib, efficiency, tactics, domination, capture the flag, co-op.

Bezpłatna gra sieciowa to walka non-stop. Jeżeli nie lubisz zabawy sieciowej, do Twej dyspozycji oddano dwa tryby zabawy singlowej. W pierwszym zwalczasz inwazję potworów, w drugim pokonujesz kolejne poziomy i poznajesz fabułę. A co ważne - gra jest cały czas rozwijana i ulepszana, więc jeżeli pobierzesz ją teraz, będzie poznawać wszystkie zmiany na bieżąco.

Gra powstała w 2001 roku jako projekt open source. Programiści jako główny cel postawili sobie jak najmniejsze obciążanie procesora.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cube 2: Sauerbraten