Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis: Warhead

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Crytek
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Crysis: Warhead

  • Core 2 Duo 2.2GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 512MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 12GB miejsca na HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Crysis: Warhead
Wydana przed rokiem gra akcji crysis warhead to strzelanka FPS firmy Crytek, twórców popularnego Far Cry (wydawcą, także polskim, jest Electronic Arts). Na wstępie zaznaczamy od razu, że nie jest niestety dostępne crysis warhead w wersji demo, więc zainteresowanym crysis warhead jako test rozgrywki polecamy właśnie Far Cry (w crysis warhead gameplay jest dość podobny, jak na strzelankę przystało zresztą - nieskomplikowany). Jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się nowy, dopracowany engine graficzny w crysis warhead pobierz obrazki z galerii. Dostępny jest do crysis warhead niejeden trainer, większość działa jednak tylko z 32-bitowymi systemami operacyjnymi (wpisz w wyszukiwarkę trainer crysis warhead download). Dostępne są też w crysis warhead kody ułatwiające rozgrywkę (np. tryb god mode), ich opis także na naszej stronie.
Możemy zagrać w crysis warhead online – dostępny w grze tryb multiplayer oferuje rozgrywkę w sieci LAN lub Internecie w składzie do 32 graczy. Tak jak w pierwszej części Crysis (Warhead jest w stosunku do niej prequelem), walczą ze sobą zbrojne oddziały amerykańskich i koreańskich sił lądowych, do których „dołączają” próbujący skolonizować wyspę Obcy. Rozgrywka singleplayer to siedmioetapowa kampania na 5-8 godzin gry, przykładowe misje pokazuje oficjalnie wydany do crysis warhead trailer.
Gra crysis warhead na windows vista działa bez problemu, prawdopodobnie będzie też można uruchomić crysis warhead na windows 7. Natomiast do odpalenia crysis warhead na xp musimy mieć zainstalowany min. service pack 2. Jeśli nie masz jeszcze najnowszej wersji crysis warhead ściągnij koniecznie patch łatający liczne bugi w grze (oddzielne wersje patche’y do trybów single- i multiplayer).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crysis: Warhead

dodał: generallmarss , 12.10.2015

nic nie mogę pobrać

dodał: ~kkkkgggghn , 21.02.2012

ta gra wymiata

dodał: ~123321123 , 11.11.2009

Gdzie ten link?

dodał: ~a.a , 30.09.2009

psssaaaaaaa