Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Crytek
Data dodania: 15.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Crysis 3
Każdy miłośnik gier akcji z pewnością wie, czym są tytuły Crysis i Crysis 2. Ta dwie produkcje zaliczają się do najbardziej grywalnych shooterów FPP w historii, a niezwykłe moce kombinezonu protagonisty sprawiają, że zabawa jest naprawdę niezwykła. Crysis 3 został zapowiedziany parę miesięcy przed premierą wyczekiwanego Crysis 2, jednak jego powstanie uzależnione jest od wyników finansowych dwójki. Tak więc premiera Crysis 3 jest jeszcze dość niepewna, choć producent ma już gotowe plany co do tej pozycji. Według informacji, jest nawet gotowa cała fabuła trzeciego Crysis!

Najszybciej tej pozycji można będzie spodziewać się w 2013 roku. Jak na razie nic więcej na temat nie można powiedzieć- na pierwszy trailer Crysis 3 przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, jednak wiadomo, że jeśli gra ukaże się, będzie multiplatformowa. Tak więc ponowni będziemy mogli doświadczać mocy futurystycznego kombinezonu na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Czy będzie jednak możliwy download wersji demo Crysis 3? Być może, lecz warto przypomnieć, że w przypadku drugiej części było to możliwe wyłącznie dla posiadaczy złotego abonamentu Xbox Live.

Jeśli jednak masz ochotę na dobrą grę akcji teraz, pobierz ją z naszego serwisu. W dziale gier akcji mamy wiele interesujących tytułów, które zapewniają długie godziny zabawy. Są tam zarówno wersje demo (między innymi pierwszego Crysis), jak i pełne gry do pobrania. Polecamy także wypatrywanie kolejnych wieści o Crysis 2 – od wyników sprzedaży tego tytułu uzależnione jest bowiem powstanie Crysis 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crysis 3

dodał: wazonik388 , 24.07.2016

jak pobierac\n

dodał: ~monk222 , 25.10.2013

superowska gra ,że chej

dodał: ~super gra na amen że chej , 11.04.2013

super gra że chej\n