Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Crytek Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.01.2010
Rozmiar: 1.6 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11275

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Crysis 2

Pentium Core 2 Duo 2 GHz, Pamięć: 2 GB, grafika: 512 MB pamięci, GeForce 8800GT, HDD: 9 GB
Opis - Crysis 2

Wydana w 2007 roku gra Crysis stała się z miejsca hitem, zaś opublikowany rok później Crysis: Warhead potwierdził tylko sukces produkcji. Nic więc dziwnego, że wielu graczy oczekiwało z niecierpliwością na zapowiedzianą przez wydawcę druga odsłonę zabawy, czyli Crysis 2 game.

Premiera gry miała miejsce w marcu 2011 roku. W grze znowu wcielimy się w żołnierza przyszłości, który dzięki specjalnemu nanokombinezonowi posiada nadludzkie cechy, jak niesamowita szybkość przemieszczania się, niewidzialność czy też uderzenie potężną energią.  Warto zauważyć, że na potrzeby gry opracowano specjalny silnik Crytek Engine 3, który będzie odpowiadać za realistycznie otoczenie.

Mamy na naszych stronach trailer Crysis 2, który pokazuje silnik gry w działaniu, przed wydaniem edycji finalnej gry, pojawiło się także demo gry. Sam gameplay Crysis 2 będzie jest równie udany, co i poprzednie odsłony serii. Filmik pokazany na tej prezentacji prawdopodobnie pochodzi z jednej z lokacji, jaki odwiedzimy podczas zabawy i ukazuje wspaniale wykonana otoczenie. Prócz tryby singlowego nie zabrakło w Crysis 2 opcji multiplayer. Jako że wyjdzie Crysis 2 na PC, a także konwersja  na Xbox 3 i Crysis 2 na PS3. Co się tyczy wersji PC Crysis 2, to współpracuje on bez problemu z Windows 7 oraz Windows Vista.

Galeria gry Crysis 2, znajduje się powyżej na naszych stronach, trzeba dodać że są to zdjęcia wydane przez zagraniczny portal "gamesradar.com", któremu jako pierwszemu udało się zamieścić zdjęcia w sieci.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crysis 2

dodał: ~Wymagania , 06.07.2010

Wymagania niby mają być takie jak w 1 albo nawet mniejsze przy lepszej grafice.

dodał: ~Kittor , 14.06.2010

Do mam to :Jasne i jeszcze może naszą klasę przeszedłeś co nie?

dodał: ~mam to , 25.03.2010

ja to mam mam nawet gta iv gta wszystkie części\n