Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cryostasis: Sleep of reason

Kategoria: Gry akcji
Producent: Action Forms
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 922.74MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 381

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cryostasis: Sleep of reason

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 13 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Cryostasis: Sleep of reason

­Pobierz darmowe demo gry Cryostasis: Sleep of reason!

Cryostasis: Sleep of reason - wydana w Polsce jako Cryostasis: Arktyczny Sen - to niezwykłe połączenie survival horroru i shootera widzianego z perspektywy pierwszej osoby. Pobierz darmowe demo Cryostasis: Sleep of reason i wciel się w Aleksandra Nesterowa - meteorologa ze stacji arktycznej Pole 21, który rusza na pomoc załodze lodołamacza Północny Wicher. Statek ten został uwięziony pośród lodów, zaś kontakt z marynarzami urwał się niespodziewanie.

Pobierz demo gry Cryostasis: Sleep of reason i zapuść się w wypełnione chłodem i mrozem czeluście wielkiego okrętu. Eksploruj kolejne pokłady, szukając rozwiązania tajemniczych mutacji marynarzy. Gra odznacza się niezwykłym, klaustrofobicznym klimatem, który potęguje nastrojowy soundtrack.

W grze Cryostasis: Sleep of reason musisz uważac na wiele rzeczy. Jedną z nich jest utrzymywanie właściwej ciepłoty ciała - ogrzewaj swe dłonie nad lampami i żarówkami, unikaj dziur w kadłubie, poprzez które do wnętrza wdzierają się zabójczo chłodne wichry. Na Twej drodze stanie wielu przeciwników - nie możesz okazać litości. Albo Ty, albo oni.

Pobierz darmowe demo gry Cryostasis: Sleep of reason - zobacz, co wyróżnia ją spośród innych klimatycznych gier akcji. Jest to zdolność Aleksandra Nesterowa zwana Mentalnym Echem. Dzięki niej po znalezieniu zwłok może on cofnąć się w czasie, przejmując kontrolę nad zmarłym i wpłynąć na ostatnie chwile jego życia. Poprzez ratowanie ludzi w przeszłości Nesterow wpływa na teraźniejszość - czego efekty mogą być naprawdę dość zaskakują­ce!

Gra zdobyła sobie uznanie zarówno pośród graczy, jak też recenzentów branżowych portali i gazet na całym świecie. Pobierz darmowe demo i przekonaj się, dlaczego. Czeka na Ciebie wielki statek do eksploracji, dziesiątki przeciwników do zwalczenia i wiele istnień, które możesz ocalić.

Pobierz darmowe demo gry Cryostasis: Sleep of reason!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cryostasis: Sleep of reason