Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cryostasis: Arktyczny Sen Cryostasis: Sleep of Reason

Kategoria: Gry akcji
Producent: Action Forms
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 1.05GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 563

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cryostasis: Arktyczny Sen Cryostasis: Sleep of Reason

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 13 GB HDD,
Opis - Cryostasis: Arktyczny Sen Cryostasis: Sleep of Reason

Cryostasis: Sleep of Reason to gra akcji zrealizowana w konwencji horroru, która została stworzona przez dość mało znane, ukraińskie studio Action Forms. Jest to gra należąca do gatunku survivalowych horrorów, w której co ciekawe zastosowano widok FPP, a nie jak to zazwyczaj bywa widok z perspektywy trzeciej osoby. Gra nie ukazała się na konsole nowej generacji i na razie możliwa jest tylko rozgrywka w Cryostasis na PC. Polski tytuł gry to Cryostasis: Arktyczny Sen i również nasi gracze mają okazję zagrać w ten tytuł. Co najważniejsze istnieje Cryostasis po polsku, co jest doskonałą informacją dla graczy. Spolszczenie w Cryostasis stoi na bardzo dobrym poziomie i momentami znacznie ułatwia rozgrywkę. Dystrybutorem gry Cryostasis pl w naszym kraju jest Cenega Poland. Co najważniejsze twórcy zdecydowali się także na udostępnienie wersji demonstracyjnej Cryostasis za free. Demo Cryostasis pozwala na rozegranie przykładowych misji, oraz zapoznanie się z mrocznym klimatem tej wciągającej gry. Niestety download Cryostasis zajmuje sporo czasu, gdyż plik instalacyjny jest dość „duży”. Ściągnij Cryostasis i spróbuj wydostać się z pełnego niebezpieczeństw wraku rosyjskiego lodołamacza.

Akcja Cryostasis rozgrywa się w latach 80tych XX wieku na terytorium mroźnej Rosji, gdzie jako badacz Alexander Nesterov udajemy się w celu zbadania uwięzionego w lodzie i dawno opuszczonego wraku nuklearnego lodołamacza. O ile wejście na wspomniany wehikuł jest dość proste, to już ucieczka z jego pokładu jest ekstremalnie trudna, gdyż na naszej drodze staną hordy przeciwników, co można zobaczyć oglądając trailer z Cryostasis. Jeśli ktoś zastanawia się ile można „siedzieć” na pokładzie małego lodołamacza to powinien wiedzieć, że będąc tam większa część misji będzie rozgrywać się w pamięci napotkanych osobników, przez co poznamy tajemnice lodołamacza i spróbujemy naprawić rzeczywistość. Gra jest dość mroczna i raczej skierowana do starszych graczy. Niemniej w razie trudności zawsze można użyć kody do Cryostasis, dostępne na naszej stronie. Warto także zainstalować najnowszy patch do Cryostasis, który aktualizuje grę i nanosi kilka poprawek. Także patch do Cryostasis za darmo możecie pobrać z naszego serwisu.

Cryostasis do pobrania poniżej to gra charakteryzująca się wręcz filmowym klimatem klasycznego filmu grozy, oraz piękną grafiką, przez co wymagania gry są dość wysokie. Nie powinno być jednak problemów z grą w Cryostasis pod Windows 7, jak i pod wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Bardzo dobre spolszczenie Cryostasis na pewno również zachęca do zakupu pełnej wersji gry. Pobierz Cryostasis i zmierz się z najmroczniejszymi stworami, ukrytymi w czeluściach nuklearnego lodołamacza. Zgłębiaj ich umysły, by poznać co tak naprawdę wydarzyło się na „North Wind”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cryostasis: Arktyczny Sen Cryostasis: Sleep of Reason