Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cross Fire

Kategoria: Gry akcji
Producent: Smilegate
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 300 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Cross Fire

  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5600 lub lepsza)
  • 1.2 GB HDD
Opis - Cross Fire
Pobierz darmowe demo sieciowej gry akcji Cross Fire!!

Dynamiczna gry akcji Cross Fire przenosi Cię w świat niedalekiej przyszłości, gdzie bój toczą ze sobą dwie organizacje: terrorystyczna Black List oraz antyterrorystyczna Global Risk. Opowiedz się po jednej ze stron i ruszaj do boju. Umożliwi Ci to darmowy klient gry, którego możesz pobrać całkowicie bezpłatnie.

W grze widzisz akcję z perspektywy pierwszej osoby. Do dyspozycji dostajesz dość spory arsenał, składający się z pistoletów, karabinów, broni snajperskiej, pistoletów automatycznych oraz broni białej i granatów. Pobierz darmowego klienta i rzuć się w wir walki w czterech dostępnych trybach: deathmatch, search&destroy, elimination oraz ghost mode - to nowy tryb w grach sieciowych. Musisz tu niezauważeni­e podłożyć ładunek wybuchowy we wskazanym miejscu, a do dyspozycji masz tylko nóż. Spróbuj swych sił w krwawych walkach i pokaż, że potrafisz przeżyć!

Gra Cross Fire jest całkowicie darmowa. Wystarczy tylko pobrać jej klienta i już możesz stworzyć swą postać!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cross Fire