Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Time IV- The Sindicate

Kategoria: Gry akcji
Producent: Synetic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2011
Rozmiar: 357MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2078

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Crash Time IV- The Sindicate
Crash Time IV: The Syndicate jest już czwartą odsłoną gry, która bazuje na niezwykle popularnym serialu "Cobra: Oddział Specjalny". Dotychczasowe wydania gry nosiły podtytuł "Cobra", w proponowanym przez nas wydaniu mamy jednak do czynienia (po raz pierwszy w historii edycji) z nową nazwą.
Co do samej pozycji Crash Time 4: The Syndicate jest niezwykle dynamiczną grą, w której wcielamy się w postaci dwóch policjantów: Semira oraz Bena, ale tak naprawdę najbardziej koncentrujemy się na samochodach. Producenci zapewnili nam możliwość kierowania najlepszymi i najszybszymi samochodami. Wybór mamy naprawdę imponujący, ponieważ jest ich w grze ponad czterdzieści. Świetna grafika oraz dokładnie odwzorowane efekty dynamiczne, zapewniają godziny fantastycznej zabawy.
Producenci zapewnili nam możliwość gry w jednym z dwóch trybów rozgrywki- kampanii (w przypadku gry dla pojedynczego gracza) oraz (co jest nowością w historii serii)- w trybie gry sieciowej. Jak jeszcze można zareklamować tę grę? Niezwykle realistycznie odwzorowane miasto (dla wszystkich, którzy tam byli, albo chcą zobaczyć, jak wygląda to miasto, pozycja ta jest wręcz wskazana!), ponad tysiąc kilometrów dróg do przemierzania, osiąganie naprawdę imponujących prędkości i kapitalne pościgi samochodowe.
Wszystkim, którzy sądzą, że ta gra może być dla nich, polecamy zgranie jej przez nasz serwis i wypróbowanie samemu. Wszystkim niezdecydowanym, polecamy zapoznanie się z galerią, pokazującą screeny z tej interesującej pozycji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash Time IV- The Sindicate