Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Counter Strike: Condition Zero

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Turtle Rock Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.02.2010
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Counter Strike: Condition Zero

Procesor 800 MHz, 256 MB RAM, 32 MB akcelerator 3D, 500 MB na HDD
Opis - Counter Strike: Condition Zero

Counter Strike: Condition Zero poprowadził ewolucje serii, w dość ciekawą stronę. Tym razem oprócz trybu wieloosobowego, otrzymaliśmy również rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza. Składa się ona z 19 misji, w których wcielając się w dowódcę oddziału antyterrorystycznego, wykonujemy szereg zadań.

Od tego jak dobrze realizować będziemy nasze cele, zależy przebieg rozgrywki i dostęp do kolejnych misji, warto więc postarać się o jak największą skuteczność. W czasie rozgrywki dużą rolę odgrywa zespół, którym kierujemy. Nasi podwładni wykazują się stosunkowo wysokim poziomem inteligencji. Potrafią się przegrupowywać a także osłaniać nas, podczas szturmu na pozycje wroga.

Prawdopodobnie większość graczy, potraktuje jednak kampanię jedynie jako rozgrzewkę, przed pojedynkami w sieci. Należy pamiętać o tym, że Counter Strike: Condition Zero to tak naprawdę rozbudowana wersja, klasycznej odsłony tej gry, która zdobyła setki tysięcy fanów. Oprócz kampanii, oferuje nam więc niezwykle rozbudowane możliwości, rywalizacji z prawdziwymi graczami. Oprawa graficzna z pewnością dziś już nie robi wrażenia. Nadal jednak prezentuje się na tyle przyzwoicie, że nie przeszkadza w rozgrywce. Counter Strike: Condition Zero to gra, którą można polecić właściwie wszystkim graczom. Dotychczasowi fani, znajdą w niej to co lubią najbardziej a pozostali będą mieli okazję zaznajomienia się z mechaniką rozgrywki, dzięki rozległej kampanii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Counter Strike: Condition Zero

dodał: ~baronki , 13.04.2012

gra jest fajna

dodał: TomeczekZip , 10.06.2010

Gdzie to moge pobrać???

dodał: ~oliver , 15.05.2010

dobra gra \n

dodał: ~radek , 21.02.2010

i ciongle robie go go go niemoge gadac ide grac konte 1 6

dodał: ~radek , 21.02.2010

ja mam konte-straik 1 6 i 2d

dodał: ~Tytytartata , 19.02.2010

Gdzie to moge sciągnać?? szukam i szukam??

dodał: ~SerjTankian , 14.02.2010

Kozacka przeszedl ze 20 razy polecam :D